@Tulareanus (16.08.2017 20:23): Jj, RNGStone občas dává dobrý momenty... :-). Nedavno jsem byl s paladinem 11:2 v aréně, finální bos mág měl jen pár životů, já 10. On na boardu nic a žádný karty, já plnej board a asi 5 karet. Každé kolo bych ho dodělal, ale měl topdeck babbling book a z toho frostbolt na mého nejsilnějšího miniona, tak mi dmg nestačil. Druhé kolo topdeck frost nova, třetí kolo topdeck pyroblast a sbohem...
Akože zažil som už v aréne všeličo, ale aby mi vo vyhratej hre oponent zahral tortollan primalist, vytočil z neho cabalist tome (ešte ok) a z cabalist tome dostal flamestrike, blizzard a greater arcane missiles, to už je trocha moc. :(
Jak to funguje v té Aréně? Mě to žádnou legendárku nedá a soupeři to na mě pořád vytahují.
Dvojnásobek je za questy, až do 21. 7, kdy končí Midsummer Event ve WoW.
Pre tých čo nevedia - momentálne sú v HSku dvojnásobné goldy za questy a tri výhry. :)
Dnes je v HSku free card day. Ja som dostal Fight Promotera pri lognutí. Karta nič moc, ale zas je to epic, takže 100 dustu zadarmo.
Kdo už má Hearthstone hodně ohraný, tak doporučuju na Steamu vyzkoušet Eternal Card Game. Některé mechaniky jsou hodně podobné a spousta prvků je vyřešena opravdu zajímavě. Obzvláště doporučuju těm, které štve velký podíl RNG v HS (byť nejsem jeden z nich).
Ze 40 balíků padlo taky kulový .. epic karet tak 5, ale lege ani jedna. Ale to mi moc nevadí, protože jsem měl 16000 dustu :D, takže si můžu na klid tvořit.
já snad vážně poprvé přemýšlím, že do toho vrazím prachy a nějaký balíky si přikoupím :/
Já jsem z cca 25 balíků neotevřel ani jednu legendu, takže čirá spokojenost .....

Upravil jsem si tak nějak podle sebe beast huntera a funguje to slušně 10:2 ... Když přišli karty ... tak scavenging hyena byla schopná zabíjet v 5. kole :-)
@MarkJude (08.04.2017 21:29): Ja som nakoniec otváral 28 boosterov dokopy a mal som tam druid quest, lock quest, 11 epicov, čo je asi celkom v pohode, zatiaľ som postavil:

Paladin Murloc aggro
Warlock Lakkari Sacrifice
Warlock Ungoro Zoo
Hunter beastmaster midrange

a robím si zálusk na elemental shamana
Z cca 20 balíčků mi padl Awaken the Makers, Lakkari Sacrifice a Hemet, Jungle Hunter... za Awaken se nezlobím, ale stejně nejsem schopnej postavit fungující deck... jak jste na tom vy? co jste si otevřeli? ;)

počkám tak týden dva, až si meta sedne a pak budu craftit ;)
@Tulareanus (08.04.2017 15:27): Já hrál proti quest rogue pár her a většinou mě totálně rozsekal, tak jsem si ho postavil a vyhraju tak každou čtvrtou hru. Přijde mi, že to je deck podobný astral druidovi - buď ti to přijde a protivník nemá šanci nebo ti to nepřijde a nechytneš se.
Tak už som si postavil lakkari locka a to je riadna zábava. Akurát ma serie ten questovací rogue, každý ho hrá a to je čistý solitaire...
@HELLER (07.04.2017 15:48): Ja som si postavil murloc paladin aggro a hunter beast midrange len z kariet, ktoré som si otvoril a ktoré som mal a celkom v pohode to šlape. Otváral som 24 boosterov, ale mal som len jednu legendu - druid quest.
@HELLER (07.04.2017 15:48): Já balíčky za pár šupů nestavim... :-). Po refundu za karty co jdou do Hall of Fame a po dissenchantu duplikátů z nově otevřených balíčků jsem měl skoro 18k dustů, tak si vycraftim, co bude potřeba... :-).
Až bude k dispozici nějakej solidní balíček za pár šušňů, tak mi dej vědět :D musím nějak začít plnit daily.
Fuh, dneska vyšel Un Goro ... mám našetřené goldy na 31 balíčků + 8 balíčků z dárků :D takže běda, jestli z těch 39 kousků nevyjde něco fajn. Protože HS je teď úplně jiný, než se zase něčeho chytnu, ach jo ..
Aréna je stejně na houno, jako byla. Sice je super rollovat "lepší" karty, ale ty rollují i enemáci, takže mě stejně rozdrtí jak nic. Dal jsem si jednu arénu a skore 2:3 mě opět přesvědčilo, že arenu hrát nebudu :D
Testoval jsem tady někdo novou arénu? Včera jsem po dlouhé době zkusil jeden draft, vzal si mága a už při volení cca sedmé karty jsem měl čtyři epicy. Celkem je to myslím 6 epic a 8 rare (legenda žádná), docela jsem čuměl. Zatím jsem 2:1, tak uvidím, kam to dotáhnu.
Kdo si chce vydělat za nic 80g, tak mám quest celkem často poslední dobou a nemám ve FL lidi, co hrávají HS .. tak si mě kdyžtak přidejte.
@Karasman (17.02.2017 07:47): tak vzhledem k tomu, že minulej rok rotovala jen jedna expanze a jedna adventura a tenhle rok to bude o adventuru navíc, tak se nedivím, že chtějí přidat na kartách :) samotného mě ale zarazilo, že to budou rovnou tři expanze, čekal jsem spíš, že vyjdou třeba dvě expanze a jedna adventura, aby to bylo na střídačku ;)
@Fatality (17.02.2017 08:13): Aha, tak to s těma SP expanzema jsem nějak nepochopil. Každopádně já Conceal v životě nepoužil a poslední rogue balíky, co jsem hrál, byly Jade a před tim Nzoth. Ale na změny se těším, v současnoti stojí meta fakt za prd.
@Karasman (17.02.2017 07:47): Hall of Fame je podle mě právě pro karty, které se hrály všude. Tedy Rag, Sylva a Azure Drake tohle splňují. Ty class karty by tam asi být nemusely, no. Jinak Conceal se hrál v každém Rogue balíčku poslední rok, možná déle. Ice Lance zase jde pryč kvůli tomu, že chtějí udělat freeze mage flexibilnějšího a bez takového burstu. SP expanze budou ale součástí právě těch tří expanzí, Adventures už nebudou.

Tady jsem vypsal (pro neangličtináře) všechny podstatné změny - http://www.czechgamer.com/26106/hearthst ... agnaros-a-dalsi.html
Tak to jsou hodně velký změny. Hall of fame není špatnej nápad, ale legendy bych tam asi necpal. A zrovna Ice lance nebo conceal rozhodně neni v každym decku, to už bych tam dal třeba Loot hoardera nebo Acolyte of pain. Ale nejvíc mě překvapilo, že chtěj dát tři karetní expanze ročně + teda SP expanze. To jim asi hrabe. Přijde mi to strašně moc.
@MarkJude (16.02.2017 22:09): Jo, a taky přijde nerf bukanýrů (1/2 -> 1/1) a Spirit Claws (2 many). Jsem zvědavý na nové mechaniky, které by Sylvanas udělaly ještě o dost silnější. Jinak souhlasím, většina těchto karet se hrála skoro v každém balíku. Conceal byl fun & interactive samozřejmě, Ice Lance za 2 many 8 dmg :-D a chybět mi tak bude jen Power Overwhelming, který se hodil i pro neaggro balíčky.
@Fatality (16.02.2017 20:00): tak tak, hlavně mi přijde super, že tehle rok přijdou tři expanze a teda pro f2p občasnýho hráče bude meta daleko lepší, jelikož nebude chybět mnoho důležitejch karet z adventur :) samozřejmě mimo jiné super změny ;)
Tento týždeň sa dajú všetky questy v rámci možností plniť aj v bojoch s friendami. Dal by si niekto dnes zopár matchov? Môžem odteraz do noci.
@Walome (02.02.2017 16:48): A zkoušel jsi nějaký jednoduchý aggro balík?
http://www.icy-veins.com/hearthstone/pir ... getzan-standard-deck
http://www.icy-veins.com/hearthstone/pir ... getzan-standard-deck
Uznávám, že já mám slušně aggro mindset, tak se mi to hraje asi automaticky dost dobře, ale u tohohle nemusíš mít tak moc dokonalý přehled - prostě So I kicked him in the head 'til he was dead.
A ten Leeroy není podmínkou, nemám ho a nechtělo se mi ho stavět (přece jenom, za prach na jednu legendu můžeš mít několik epiců).