Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Hat Trick je hokejová arkáda, která pochází z automatů Bally Sente, kde si ji hráči mohli užít již v roce 1984. O tři roky později v roce 1987 ji vývojáři Pacific Dataworks portovali na PC a C64. Cílem hráče je dát za tým USA nebo Sovětský svaz více gólů než soupeř během tří minut, což je délka každého zápasu. Po ledové ploše se prohání pouze jeden útočník a brankář na obou stranách a oba tito borci jsou hráčem ovládáni současně.

Útočníkem lze pohybovat po celém hřišti, na které je pohled shora a brankář je omezen brankovištěm. Počet zákroků se také uvádí ve statistikách, ale spíše jen pro zajímavost. Při remíze je navíc dvouminutové prodloužení. Po každém zápase najede na led rolba a je vidět čištění ledu.