@Jumas (20.02.2022 20:31): No, to mě upřímně nenapadlo, ale díky.

No, asi už se mi do toho nechce, ten vánoční bych sice dal, ale jinak se mi do toho už kvůli těm dvěma asi nechce, zas tak mě ta hra nebavila.:-D
@veselykralicek (20.02.2022 20:18): Ten tajnej uděláš jednoduše. Změň si datum v počítači na 24.12. (rok je asi jedno) a objeví se ti v každém levelu jeden dárek. Když je všechny necháš zmizet, dostaneš ho. A stačí jen nechat zmizet dárek a level přeskočit, nemusíš ho dokončovat.

Já to tedy hrál na klávesnici, tak můžeš zkusit, jestli se ti to na tyhle případy nebude ovládat lépe. V té koupelně je to i o štěstí, jakmile se ti podaří dolétnout s oběma hadry ke stěně, to plazení už nějak dáš. Musí se ale fakt rychle přepínat. Doba určitě naskočila i tím, že se mi to sekalo a zrovna ty dva hadry prostě takhle udělat nešly. Pak jsem si půjčil výkonnější stroj manželky a dodělal chybějící ačívy.
@Jumas (20.02.2022 14:28): Jasný, rozumím.

No, je pravda, že mám v Hadru asi 2,5 hodiny, za tři čtvrtě jsem to dohrál a pak jsem hodinu a půl dělal achievementy. Z toho asi hodinu ty černý knihy a asi nejsem s ovladačem tak šikovnej, vždycky se mi tam nějaká bílá dostala a začalo mě to už štvát. Ty dva hadry jsem párkrát zkoušel, ale tam mi upřímně unikal smysl, jak to udělat, jestli je na to nějakej fígl.. Jeden hadr na druhým nedržel a při překlikávání rychleji padaly než jsem se dostal k ovládání toho druhého.

Pak mi teda ještě chybí ten tajnej, ale ten je snad nějak sezónní vánoční, takže nic.:-D Bože, jak já nesnáším skrytý achievementy.:-D
@veselykralicek (20.02.2022 11:08): Jo ty byly nejtěžší. Černý knihy ti radit nemusím, tam se to prostě musí podařit. Ty dva hadry v koupelně se mi nakonec povedlo splnit celkem snadno. Tím nahoře musíš nechat zmizet polštář na tom hadru na zemi a položit ho tak šikovně, aby při ovládání toho spodního hadru ten vrchní nespadnul dolů. Pak už se jen stačí naplácnout na stěnu a pořád přepínat mezi hadrama tak, aby žádnej nespadl. Prostě se po tý stěně doplazíš až k východu. Nejtěžší je ten let ke stěně, pak už to jde.