Vodny: Tak v tomhle jsem holt pravý opak. Čím hra vypadá na pohled lépe, tím jsem radši a hlavně se mi celkově líp hraje. Na druhou stranu zas nejsem extrémně náročný - spokojený budu, když hra bude vypadat aspoň jako RtCW, Max Payne apod.
Chuck: Mně se zase grafika líbila. Srovnávat s CoJ se to nedá, ale ty hry si nejsou moc podobné skoro v ničem (kromě tématického zasazení). Ta konzolovost je tady právě moc hezká, sedí tomu perfektně. Graficky dokonalé, sterilní hry z poslední doby mi lezou krkem, je to hnus. Můj názor je, že hra (tohoto typu) má vypadat jako hra, měla by být nedokonalá a měla by mít prostor pro fantazii. Člověk si pak z ní víc pamatuje, než když sleduje šedivou "skoro-realitu", která je všude kolem nás.
Nu, oba jsou "jako" westerny a jinak nic moc společného nemají. Ale že mě to překvapuje.
Pipboy: Já to asi nepřiměřeně moc srovnávám s CoJ, ke kterému jsem velké sympatie neměl, ale od té doby, co jsem poznal GUN, připadá mi, že je CoJ po všech stránkách mnohem lepší, a tudíž názor na něho výrazně měním. Nejen graficky (tam se to porovnávat nedá ani v nejmenším), ale celkově.
A ja reagoval na Chucka, at je v tom teda uplne jasno :) (A nahodou Gun byla hezka hra. Je to divokej zapad, takze uz z principu :))
Však já neříkám, že je hnusná, ale že není dokonalá, což mi vůbec nevadilo.
Teda mozna ze i na svou dobu vypadala lehce zastarale, ale hnusna rozhodne nebyla >_>
Chuck: Neříkám, že jsem se rozplýval nad dokonalou grafikou, ale špatné grafické zpracování jako zápor neberu. To by muselo být opravu odpudivé. Pro mě je nejdůležitější hratelnost a tu má GUN neskutečnou. Pokud navíc díky horší grafice hra bude běžet na slabších strojích, tak jedině dobře. Několikrát se mi na starém počítači stalo, že jsem nějakou hru nerozjel jen kvůli krásné grafice, která měla neskutečné nároky na moji grafickou kartu.
Drolin: Outlaws je především FPS, navíc o osm let starší. Že je lepší jak GUN, jak pro koho. S ním bych to nesrovnával. Konkurenčních titulů má GUN sotva na prstech jedný ruky, co má dva prsty. Řekl bych, že je tu jen jedno srovnání a to s GTA.
Do debaty na tema jak hodnotit se poustet nehodlam, ale rad bych dal takto verejne na vedomi, ze uplatnuju pravo si myslet, ze Drolin je vul.
Vodny: Outlaws je lepší (pro mě), snižuji hodnocení v závislosti konkurenčních titulů. Plus konzolovité hry nemusím a na westernové hry se dívám trochu přísněji.
Drolin: S tím hodnocením ses asi trochu seknul, tohle sice není Red Dead Redemption, ale jen 30%? To mě přijde jako urážka této hry.
Kdybyste někdo měl zájem o originálku za dvoumístnou sumu, dejte vědět.
A tak jsem na surtepu sahnul po Oblivionu a Gears of War. A slevy na steamu uz me nemusej zajimat. Ale to postovny 120 korun, to je proste hnus. ... chtel jsem vzit jeste asi 3 hry ale nemam uz proste, no :)
Drolin: No vidíš a nebýt DH (tuším, že to byl Popkec?), tak jsem tenhle e-shop neznal. Vždycky jsem preferoval Megahry, JRC a Microgames, ale v poslední době beru většinu her odtud a někdy z Megaher.
Taky se vám ta hra občas sekala při přejezdu krajinou?
Já to kvuli tomu uložil do šuplíku zapomění páč mě to deptalo.
Jsem na tom stejně, westernové filmy imho = dlouhé záběry jak někdo cestuje odněkud někam pouští + dluhé záběry na spocené xichty lidí před tím, než něco řeknou/do něčeho střelí.
malarkey: Moc pěkný komentář se kterým naprosto souhlasím. Western jako filmový žánr mě taky vůbec nebaví a nikdy mě nebavil jak prostředím tak příběhy. Zajímavé je ale, že Gun a série Call of Juarez patří mezi mé oblíbené hry. Prostě jakmile je z toho hra, hned je to úplně o něčem jiném.
Brokovnicí jsem dobře čistil clustery rudochů na mostě.
Hra mě rozhodně překvapila, už jsem po Outlaws nečekal dobrý western.
Nechcem to zakríknuť, ale ten red dead redemption, napriek (Alebo vďaka?) tomu, že je to "zase" GTA, vyzerá výborne.
http://bonusweb.idnes.cz/zurnal/Section. ... _bw-zurnal-multi_osk - tak na tuto hru se strasne tesim....z traileru mi to strasne pripomina GUN, treba tim dapadanim zlocincu atd....GUN2 asi bohuzel nevyjde, tak todle beru jako "nastupce", z gameplaye sem uchvacen, libi se mi to vice jako Call of Juarez. Jen skoda, ze sem nehral jednicku - Red Dead Revolver(PS2), no budu muset zkouknout na http://www.gameanyone.com/ :P, co se tyce pribehu ten uz byl kvalitni v predchozim dile a RDR na nej navazuje, takze tam bych se nebal. Pro mne s Dark Void nejocekavanejsi hra prvni poloviny 2010!
Raz to na chvíli zahraju a tak mě to bavilo, že jsem to prostě dojel a ani mi to nepřijde :-)
Ty vole, další hra, která mě překvapila a nakonec uděluju jiné hodnocení, než bych předpokládal, že dám. Stejně jako u RTCW se pletu o téměř 20%, tady naštěstí do plusu. Ale to je jasné, 110 asi nemůžu udělit :-D Teda, alespoň doteď mě hra vážně chytla.
Ty lokace jsou vážně stylové a originální, prostě nádherné a dlouho jsem se u žádné hry necítil, tak jako u Gunu. Nejspíše je to tím, že hraju teprve druhou hru z divokého západu.

EDIT: Jen doufám, že to nezakřiknu....
Tohle mě ale baví více než CoJ, už jen asi proto, protože je to tu děláno stylem GTA. Navíc městečka jsou opravdu stylová a udělána přesně, jak by člověk čekal, že má být správné město na západě. Pistolnický duel v uličce a podél vás dřevěné chýše a bary. Co víc si přát? Navíc léčení tu klasicky probíhá chlastáním whiskey. Teda, tahle hra je super :-)