Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Guitar Hero: Metallica

29.03.2009
92
2 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Po Guitar Hero: Aerosmith druhá hra ze série Guitar Hero, která se zaměřuje na konkrétní skupinu. Jak je zřejmé již z názvu, tentokrát se vše točí okolo známé americké heavymetalové kapely Metallica.

Ve hře se můžete ujmout role kytaristy, basáka, bubeníka nebo zpěváka. Ke hraní jako vždy potřebujete vlastnit speciální atrapy nástrojů s barevnými tlačítky. Hra obsahuje několik režimů – příběhový režim popisující cestu začínající kapely až na vrchol a na největší světová pódia, možnost zahrát si jednotlivé písně dle vlastního výběru a multiplayer v podobě souboje dvou hráčů či skupinového režimu, kdy každý hráč zastupuje jednoho člena kapely.

Hra nabízí 28 písní od kapely Metallica, jako například One, Fade to Black nebo Enter the Sandman a 21 písní od dalších skupin jako jsou Queen, Judas Priest nebo Slayer. Dále hra obsahuje různé bonusy (záběry z tvorby hry, rozhovory se členy skupiny Metallica, atd.).


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.