Grey's Anatomy: The Video Game

Chirurgové: Hra

10.03.2009
11.03.2009

Úspěšný seriál Grey's Anatomy (u nás vysílaný pod názvem Chirurgové) se po čtyřech letech od svého uvedení dočkal i vlastní počítačové hry. Ve hře si zahrajete za spoustu postav ze seriálu a jak se bude hra dále odvíjet, bude vždy záviset na vašem rozhodnutí. Hra by se dala označit jako adventura, ale užijete si v ní velkou spoustu videí, a tak interaktivní části jsou převážně různé minihry (které představují operace) a možnost volby v průběhu hry a tím pádem se od současných adventur výrazně liší.

Hra Chirurgové je dle mého názoru udělaná na míru fanouškům seriálu (tedy mě). Myslím si, že nikoho jiného bavit nebude. Ale fanoušci si zde přijdou na své. Mě se líbily nové příběhy a libovala jsem si v operacích. Hra slibuje, že si můžete zvolit z více rozhodnutí a že žádné není špatné. To je sice pravda, ovšem příběh je udělaný tak, že se bude vyvíjet stejným směrem, ať zvolíte jakékoli rozhodnutí.

U jednotlivých operací i miniher se stupňovala obtížnost, takže mě nenudily i když se jednotlivé úkony často opakovaly.

Příběh mě příjemně překvapil, protože se odvíjel jinak, než tomu bylo v seriálu.
Jestli mě něco vyloženě otrávilo, tak to byly titulky na konci hry, možná jsou na to ostatní hráči zvyklí, ale já čekala, jestli na konci nebude ještě nějaký dodatek (který nepřišel) a čekala jsem na to cca 15 min titulků, kde byly vypsány snad i uklízečky.

Pro: nové příběhy, stupňování obtížnosti

Proti: závěrečné titulky