Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Gravon: Real Virtuality

Gravon

95
1 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > 1st person akce *
simulátor > nezařazeno
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
1995 AtST
01.08.2013 PC
Vývojáři:
Suma, Bohemia Interactive Studio (PC verze)
Gravon: Real Virtuality původně vyšel v roce 1995 na "prokletou konzoli" Atari Falcon. Jednalo se o počin českých vývojářů ze studia Suma, kteří se, už jako Bohemia Interactive Studio, později proslavili s Operation Flashpoint: Cold War Crisis. Gravon byl do jisté míry předchůdcem Flashpointa, který však upadl do zapomnění. Jednalo se však o první českou videohru distribuovanou na západě. Autoři, o 18 let později, Gravona portovali na PC a přibalili jako bonusovou hru k Take On Mars.

Hráč ovládá pilota vznášedla, který byl vyslán do pásu kolonizovaných planetek, které ovládla mafie. Při ovládání vzducholodi je nutné brát v potaz zákony fyziky, kdy na vozidlo hráče působí gravitace a akce a reakce. Musí proto dávat pozor na terén a používat brzdy.

V každé misi hráč musí splnit určitý úkol, jako například zničit rozestavěný tankodrom, získat určitý předmět atd. Mise se odehrávají na rozlehlých mapách s členitým terénem, což dává hráči hodně možností v způsobu dokončení úkolu. Někde může proti nepříteli využít přímý boj a jinde zase partyzánský způsob díky členitosti terénu. Nepřátel je několik druhů, jako třeba tanky či vrtulníky. Terény můžou být zasazeny do pásu mírného, tropického či polárního.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.