Dan9k: S väčšinou vecí by sa dalo súhlasiť, ale vzhľadom na to, že ťa hra "donútila" dohrať ju na 98%, bude asi predsalen o kúsok zábavnejšia, aby plne reflektovala relatívne nízke hodnotenie. A ešte k bugom: ono to bude asi fakt dané novým pc. Veď za pár mesiacov má ta hra 9 rokov! Ja som počas hrania (roky dozadu) také bugy vôbec nemal, resp. jediné, ktoré sa diali bolo občasné zaseknutie nejaké postavy o niečo. Čo sa týka načítavania, tak v roku 2004 to bolo svižné a trvajúce tak 1-2 sekundy. Škoda, že to tak "ľahko" technicky zostarlo.
Vice City je podle mě nejlepší ze série GTA!<br><br>Pro: Miami, hudba, atmosféra, hratelnost<br><br>Proti: nelze plavat
Hotovo. Je dokonané. Bola to fuška, ale zvládol som to.
Týmto by som sa chcel srdečne poďakovať všetkým tým, čo ma podržali v najťahších pasážach "Vajs Sity" a umožnili mi tak úspešne dokončiť hru, pretože bez ich pomoci by som záverečné titulky nevidel.
Ešte raz - vďaka!
M.a.t.t. (04.08.2011 22:02:39): Chcel som povedať, že už mám splnené všetky misie pre Tlačiareň. Dokonca aj prvú misiu v Malibu Clube.
Vitorio: To máš pravdu, já jsem ho tušim někde vytlačil ze silnice, on se zasekl o barák, a pak už to byla brnkačka.
V Malibu clubu byl vlastne i ten zavod s Hilarym, ten sem peknou dobu nemohl vyhrat :)
Nielen to, nestačí aby si ich len vlastnil ale aby ti aj zarábali peniaze a misie pre Malibu Club nie sú žiadna brnkačka. :)
Ešte by som sa chcel spýtať:
Musím kúpiť všetky nehnuteľnosti, alebo stačia len tie kde plním misie?
Walome: Asi vychází, to už si nepamatuju. Já jsem to nechal puštěný a šel něco sníst. Když jsem se vrátil, tak už to bylo hotový, nevim kolik ta paní dostala.
Aha... ale vychází to na nějakejch 600, ne? Každopádně "tenkJát" mi to přišlo jako věčnost :)
PRIVATE MARTIN: Tak snad je koupíš všechny ne? Hlavně Malibu Club, při jehož návštěvě měj s sebou vždy motorovou pilu :D

Walome: To není žádnej obyčejnej strip bar, ale Pole Position Strip Club. Když má nějakej podnik v názvu první místo na startu, tak je to sakra něco. Jinak musíš s tou paní u tyče vydržet sedm hodin (ale jen sedm GTA hodin = sedm minut).
Rada - ve strip baru stačí čumět na tanečnici a utratit za to 600 (aspoň myslím).
Musíš mít několik podniků(4+), což vyprovokuje poslední sérii úkolů.
Pokud si to správně pamatuji.
To jsem neměla během semestru, teď je zkouškový, takže úkoly do školy už nemám. Zrovna teď si klidně turnaj dám :)
Akhera: A pak že nemáš čas jeden malý turnaj ve FlatOut. Styď se! ;-)
Akhera: Jo, je to takový datadisk (aspoň já to tak beru, i když mnozí tomu říkají volné pokračování nebo jak). Ale zapomněla jsi na interiéry, různorodější mise(no, tady je to trochu spornější, prostě byly jiné :-)), více zbraní. Kupování nemovitostí a ještě nějaké věci, na které jsem zapomněl asi.
Je to součást GTA3 trilogie, takže jo, vlastně je to datadisk :-)
No, ne že bych VC neměla ráda (však jsem mu dala 80%), jen prostě to zasazení moc nemusím. I když teda když to vezmu i z hlediska hratelnosti, tak VC oproti GTA3 zrovna moc nového nepřidává. Jo, příběh je lepší, hlavní hrdina už mluví a jsou tu motorky a helikoptéry, ale jinak mi to přijde spíš jako takovej datadisk.
Akhera: Ty VC nemáš ráda přesně pro to, pro co já ho mám rád :-)
GTA 3 zase nemám rád kvůli jeho šedivosti a nudných barev.

A SA je nejlepší jenom technologicky, jinak je VC samozřejmě hezčí :-D

EDIT: Já i v reálu vyhledávám ve městech místa, kde jsou samé neonové nápisy a mám rád exotické oblasti, kde se to barvama jen hýří :-)
Po pravdě mě se teda graficky líbilo víc GTA3 už proto, že se mi vůbec nelíbí ta hranatá auta 80. let ve Vice City. A taky ten přehnaně barevný interface.
Ale San Andreas je z těhle třech určitě nejlepší
No, já mám na grafiku poněkud jiný názor. GTA 3 se mi líbilo nejméně a u SA a VC nevím. Jo, SA má nějaké kvalitnější textury asi, modely aut jsou provedeny detailněji, ale VC je graficky stylizované a možná bych si dovolil říct, že až na čtyřku je to nejhezčí GTA.

Ty barevné bulváry apod. Ale je pravda, že jsem to hrál naposled tak před rokem a půl a teď na velkém monitoru by to mohlo vypadat více chudě. Musel bych to znova zkusit, jestli jsem tak zhýčkaný grafikou nebo ne. Všichni na dh si to o mě samozřejmě myslí, ale já jsem spíše zhýčkaný na umělecký styl, než na nové efekty, ostré textury apod.

chuck: Ztratit myslíš, že jsi vůbec nevěděl, jak se dostat třeba bez mapy do jiného města? S mapou zabloudit moc nejde, ale bez ní mi celkem dělalo problémy ze začátku si zapamatovat celý stát :-)
Ale po 700ti hodinách (zaokrouhleně) jsem se naučil každý kout, každé umístění určité zbraně, dohráno na 100%, bugy o kterých málokdo ví a vlastně jsem odzkoušel snad všechno. Mnozí mi ale podle statistik nadávali do cheataře, jenže já cheaty používal jen ze srandy. "Kurevstvo" mód byl docela fajn :-D
Akhera: Ztratit se mi tam teda občas podařilo, ale fakt je, že ne na dlouho. :-) Kolikrát mě bavilo jen tak někomu smeknout auto a projíždět se s ním po městě, popř. se s někým porvat. Kouzelné byly ty kulhající přestárlé babičky, které po pár fackách zaujaly boxérský postoj, který by neuměl ani ostřílený profík a mydlily mě hlava nehlava. :-)
Chuck - No, San Andreas sice využívá stejný engine, ale mnohem kvalitnější textury a modely. Vice City je na tom ještě hůr.

Když si ale vzpomenu, jak jsem se rozplývala nad grafikou GTA III, obidvovala věci jako poletující noviny, déšť, samotné modely aut, nebo rozsáhlost města tak se tomu musím smát :) To je další věc - ze San Andreas jsem zvyklá na poněkud větši prostory, než je Vice City. Vždyť se mi v měm ani nepodařilo ztratit :)
Na všechno si zvykneš. Když jsem viděl čtyřku poprvé běhat na pc, říkal jsem si TY VOLE. Po 20i hodinách hraní je to normálka. Navíc ty xichty furt nic moc...
Akhera: Taky jsem si říkal že Far cry je po grafické stránce bomba a bude to nejhezčí hra vždycky, před půl rokem jsem to hrál a už mě to tak nebralo jak tehdy.
Já se na čtyřku chystám o prázdninách, tak se nalaďuju Vice City :)
:-D No já teď hraju čtyřku a vzpomínám na VC víc a víc... momentálně mi čtyřka nefunguje, takže už nevzpomínám :-D
Před pár dny jsem Vice City zase rozehrála a první věc, co mě napadla bylo: Proboha to je příšerná grafika! :) Asi jsem už zhýčkaná :)