@AlieN (17.05.2018 12:59): Vypadá, že Blizzard to nezveřejňuje, ale pochybuju, že by nechtěl reagovat při tom zveřejnění u GTA. Ale co jsem tak četl, tak lidi solí opravdu hodně peněz do GTA Online, takže bych i věřil, že to bude pravda..
@Bursoft (17.05.2018 09:30): Porovnávat s filmy když videohry drtí filmy i s hudbou dohromady jak zahradník šneky na zahradě? :) to už by bylo lepší přirovnání třeba s minecraftem, witcherem a podobnými.
Tak jsem konečně dohrál hlavní příběhovou linii. Uff, občas už to ale bylo z donucení.
Pak jsem ještě jel misi s Trevorovou matkou, a nechápu, proč mne to pak hodilo z Trevora na Franklina, čekal jsem, že se bude s Franklinem něco dít, ale nic, normálně šel po chodníku... Když přepínám postavy, tak mi u F stále svítí číslo 1, z čehož bych chápal, že má k dispozici nějakou misi ještě, ale na mapě nic není, u ostatních číslo není žádné... Nevíte co to může být?
@Morte (09.03.2018 14:19): počkej na nejakou steam akci. Dej si na Steamu u hry hlidaciho psa a jak se zlevni, prijde ti mail.

@koudy_cz (09.03.2018 23:55): Vestu jsem taky nikdy neresil. Vetsinou to jde oblbnout tak, ze pokud mas tezsi mise, kde hrajes za vsechny postavy, staci mezi nima prehazovat, protoze jakmile se prehodis na jinou postavu, ostatni nemuzou umrit. Aspon se mi to nikdy nepovedlo.
@Bursoft (09.03.2018 12:06): aha, budu muset ověřit tu jejich viditelnost ještě.
Ja to jedu na 1440p, což taky sežere víc, než fullhd.
Jinak oproti SA například ještě postava vydrží mnohem méně zásahu, a dostává dost i v autě např. Sice po chvíli zdraví vrátí na půlku, ale to až tak taky nezachrání. Vestu pořád zapomínám kupovat, ve 4 jsem ji sbíral pořád na 3 místech o kterých jsem věděl a v SA úplně na pohodu.
@Morte (09.03.2018 14:19): Nebylo by jednodušší než psát sem se podívat přímo na Steam?

Na Steamu stojí stále 60€, na g2a cca 55€, většinou v docela častých akcích cena klesá k 30€, levnější jsem steam verzi neviděl ještě.
@Bursoft (09.03.2018 12:06): Přesně, já mám sice trošku lepší GTX 960 (2GB), ale taky to jede high veryhigh stabilních 60FPS krásně ... oproti IV to je naprostá lahoda :) Jedna z nejlépe optimalizovaných her vůbec :)
@koudy_cz (09.03.2018 10:48): Pokud tě reálně nevidí, tak tě nedetekují, tzn. můžeš obcházet třeba zeď pár metrů od toho policajta..

Já to jedu na GTX 760 (2 GB) a divím se, že to jede tak dobře (high - very high). Nechápu, jak o tom někdo může napsat, že je to "jen" port z konzole.. Od dob Crysisu snad nejlíp optimalizovaná hra.
No, já už je pak setřásl, jen jsem měl "strach", že ten vrtulník nikdy neodletí, a v otevřené krajině se mu nebylo kam schovat, leda pod silnicí jak je potok třeba, ale tam zase dojeli cajti a sjeli z cesty za mnou. Zdrhal jsem právě takovými údolíčky, kam za mnou az tak nemohli, jen se třemi pneumatikami se tam jede blbě teda :D
Jen ta jejich výseč dohledu mi přijde taková divná, detekují mne, ikdyž mně přímo nevidí nebo ne? (třeba když jsem za kopcem/domem nebo tak, to jsem doteď nepochopil. A po těch kopcích právě za mnou taky dost jezdili, i po cyklostezkách.
Jinak v SA jsem vzdycky věděl, kde je nějaká hvězdička, nebo lakovna v každé druhé vesnici a cajti obecně tam byli dost hloupí, padali do vody, ze skal atp., to tady mi přijdou už víc profi tedy.
BTW: s novou GTX1060 jsem si dal detaily konečně na max a musím uznat, že je to fakt pěkná podívaná.
Přesně, po chvilce se jim ztratíš a bude vidět, že tě hledají (takové ty půlkruhy), tak se stačí držet mimo jejich dohled ... nejlepší je vyjet někde na venkvě do kopců, tam za tebou nepojedou, max vrtulník ... ale tomu se taky dá schovat
@koudy_cz (08.03.2018 21:38): Většinou stačí sjet ze silnice, nesmíš nastupovat ani vystupovat, pokud znají tvoji polohu, ale jakmile jim poodjedeš (ale furt máš hvězdičky), stačí přesednout do auta a držet 'X' (skloníš se za volantem). Obecně setřást tady policii mi přijde jednodušší než v SA nebo starších dílech. Popř. nemusíš ani přesedat, stačí vyjet někam mezi kopce, pokud tě honí vrtulník, tak to bude akorát trvat dýl, ale za chvilku odletí pryč (asi nějaká "simulace" paliva nebo tak :D).
Heh, zrovna jsem shlédl rozhovor, jak Michael nařkne Trevora z toho, že je Hipster :D to se jim fakt povedlo toto.
No ale teď mně trápí jiná věc, od Srpna jsem to pustil až teď zase a při police pursuit 3 hvězdičky mám na venkově celkem problém jim ujet, než seberu nové auto, tak už má jedno kolo v pr* a není kam se schovat, nemáte nějaké tipy na zdrhání před policií? Na gta.cz nemají vůbec nic k tomuto. Asi najít Pay'n'spray předpokládám bude nejjistější co? Hvězdičky jako v SA už tady asi nejsou a přesednutí do jiného auta taky nepomáhá.
@Mendoza (18.01.2018 19:07): zkoušel jsem volat na všechny kontakty co sou v telefonu (když voláš asistentce, může ti za litr získat auto od fízlů zpět), byl jsem osobně v každé garáži, když zavolám mechanikovi, u garáže, kde bylo jen to auto je napsáno "empty",... prostě není :/ a z Rockstaru žádná odpověď zatím
Teď už neřešte peníze, na PS4 to prej stejně nejde. Ale mám jinej problém, větší. Zmizela mi obrněná Karin Kuruma! Na 100% vím, že včera při vypínání hry byla nezničená v garáži a dneska ráno vlezu do garáže a auto nikde. Je to nějaká chyba nebo co se stalo? Psal sem do Rockstaru a zatím bez odpovědi.
To je tak zkažená doba! Nejvíc machrují ti, co si někde na netu vyžebračí peníze na GTA V a nebo vozí herák odněkud z Asie. :/
To je boží debata. Hádat se o fiktivních výdělcích má vždycky něco do sebe.
@svrošoň (16.01.2018 12:12): Za to já bohužel nemohu, já jsem taky začínal od nuly a jelikož jsem měl pár kámošů, tak jsem si ze začátku docela dost vydělal, protože mi pomáhali. Navíc není nic těžkého si 1 nebo 2 lidi najít, aby ti pomáhali. Jde to i s těmi, které neznáš, já jsem takto pomohl už hodně lidem, co neznám, vydělávat. Navíc jak jsem začínal, tak nic jako ty byznysy, MC kluby, bunkry atd, nebylo, museli jsme s kámošema hezky pomalu vydělávat v contact misích a heistech a jelikož to šlo hrát i ve friend sessionech, tak nás nikdo neotravoval (což jde pořád, na publicu musíš být jen pro CEO a MC věci), ale rozhodně jsem nechtěl po nikom, aby mi bez práce dal miliony $.

Jo a pořád tu opravdu nejsem, nemám zapnutou tuto stránku a nemačkám pořád F5, ale stačí, když se přepnu do vedlejší záložky, vidím, že někdo napsal, tak tu minutku, dvě na odpověď obětuji :)
@themacs (16.01.2018 11:57): To se ti to pak vydělává co? Já boužel nemám ve hře kamarády, abych mohl mít od nich pomoc a nikdo mě neotravoval na soukromém publicu. Já nejsem takovej, jakej si myslíš, že jsem. Tak pro příště nevybuchuj, vypadá to blbě.
Tím jsem myslel to, že jak sem někdo v jakoukoli dobu dá příspěvek, za chvilku odepíšeš. Z toho usuzuju, že si tu pořád. Ale dělěj si co chceš :)
@svrošoň (16.01.2018 11:52): Já to hraju 2 roky, nikdy jsem na publicu nikoho neníčil nebo otravoval, protože nejsem t těch. co hrají na publicu s ostatními, kde je to samý hacker, hraji s kámošema na "soukromém" publicu. Ale vlastně, dělej si co chceš, jak jsem řekl, nebudu se tu do toho více míchat ... bohužel takových lidí několik znám co si prachy nacheatovali a pak se chlubili super autama, jachtou, atd atd a tvrdili jak si na to poctivě vydělali ... ale každého věc, sorry, že jsem tak vybuchnul ...

Btw nevím co jsi myslel těmi časy, jak odepisuji? :)
@themacs (16.01.2018 10:00): Hele, jak dlouho to GTA Online hraješ? Já ho hraju asi 5 dní a kdykoli chci vydělávat normálně peníze, jak říkáš ty, přijede nějakej jarin level 500+ (počítám, že to je tvůj případ, smrade) a zničí mi to lítacím autem. Nechtěl jsem miliardy a chlubit se tím, chtěl sem si koupit obrněný auto a upgrady do výroben, víc nic. Takže na facku seš tady ty za to, jak se tady chováš k lidem. A když koukám na časy, jak odepisuješ, možná bys měl dělat taky něco jinýho :D a nevztekej se tolik ;)
@Gordon (16.01.2018 10:40): Jak jsem napsal, nebudu se tady do toho více míchat, chápu, že tady to asi tak neberete no, já to tak beru, ale jak říkám, už to tady nebudu ventilovat, takže pohoda :)
@themacs (16.01.2018 10:00): Eh, nebereš to moc vážně? Dit GTA je snad jen o dělání píčovin ne? Neřeknu kdyby tě to rozčilovalo ve WoWku nebo nějaké vážnější hře. Ale to je pro tebe tak nesmiřitelný problém že ho nedokážeš filtrovat? Já myslel že to má být hlavně zábava! :)
Jo, chce virtuální ... no, ok, já se do toho už míchat teda nebudu, můj názor znáte, já jsem si všechny milióny a že jich nebylo málo vydělal poctivě a pak jsou takoví, kteří se ani nesnaží, nechají si přidat ty peníze od moderů a pak se všem chlubí, kolik mají peněz, jaké věci ve hře si koupili, přičemž pro to neudělali ani hovno ... jako sorry, jak k tomu potom přijdou hráči, kteří si ty in-game prachy kupují za reálné peníze (na čemž vlastně ten Online stojí), když přijde nějaký smrad a nechá si namodovat peníze ... ale ok, skončil jsem ...
@koudy_cz (04.01.2018 20:33): No jo, vlastně,, jsem zapomněl, že ta hra má vlastně i singl :D :D Já ho hrál, ale akorát jsem to projel a šel jsem na online no :D V singlu pojištění samozřejmě není no, tam není ani tracker, takže když někde necháš auto, které sis koupil, tak o něj přijdeš ... tuším, možná se pletu, ale pojištění tam není ...
@koudy_cz (30.12.2017 22:53): Samozřejmě, každé auto, které si koupíš, má pojištění a jde dát na auto do hodnoty $100,000, která ukradneš. Pojištění znamená, že když ho máš v garáži a zničí se, tak si ho můžeš nechat opravit a máš ho zase. Kdybys ho neměl pojištěné, tak o něj na vždy přijdeš. A aby se nezapomínalo na pojištění, tak u aut, které si koupíš, to bez pojištění ani koupit nejde.