@PauliCZ44 (06.01.2024 14:10): a funguje to? Zapojil bych se, ale nemám Reddit.

Jinak samozřejmě mám českou verzi 1.2 i tu ruskou 1.3 a mám i ten datadisk Cold Heaven, ale ten taky jenom rusky. Mně by ani nevadila ta azbuka, ale Windows mi to ani normálně nezobrazuje a ten rozsypanej čaj fakt nedám.:-(

A jak říkám, klidně bych slečně i nabídl, ale nemám ten Reddit.:-D
@Gordon (08.05.2022 00:23): Já hru dohrál opakovaně a v pohodě. U nás hra vyšla ve verzi 1.0 a na stránkách Top CD, které u nás hru vydalo, patch 1.1, který opravoval příběhový bug s Gunarovými nehty. No, opravoval.. Když jste vešli do paláce, automaticky jste dostali do inventáře Gunarovy nehty, bez ohledu na to, jestli jste se k němu vůbec probojovali. Při opakovaných návštěvách jste tak měli inventář plnej Gunarových nehtů. Ale hra aspoň dohrát šla.

Bohužel je pravda, že hra byla plná bugů, což je vzhledem k faktu, že vyšla v roce 2003 a u nás až pak 2006, dost smutný. I když už měli v Rusku verzi 1.3 (která už je dost v pohodě), u nás Top CD nepochopitelně vydal původní verzi 1.0, navíc s extrémně zprasenou češtinou.

Asi napíšu vlastní komentář.
@veselykralicek (07.05.2022 23:49): @Cathan (07.05.2022 23:54): Já vím akorát, že jsem se zasekl někde v čekací lhůtě na jihozápadě a nevěděl, jak pokračovat. Nakonec jsem se na Scorpions web návodu dočetl, že pro postup dál musím zabít mocného čarodějě, jehož kontaktování je hlavní quest první poloviny hry, než se hráč dostane za pohoří. Alespoň tak si to pamatuji.
Dneska trubci dělají recenze a neznají všechny možnosti her, často jen dílčí úhel pohledu a vlastně pouze jejich pohledu, který nemusí být vždy správný, brát to s rezervou
@účet smazán (05.03.2021 15:11): Jo, pamatuji si to matně, hrál jsem to jako děcko, ale to přepadávání na cestách mi činilo největší překážku, snad bych si to mohl někdy zase zopakovat. Artově byla ta hra opravdu hezká.
Celkem velká mapa a města mají něco do sebe. Navíc než se člověk někam přesune někdy trvá, když tě pořád přepadají po cestě