Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Gladiator: Sword of Vengeance

72
3 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > bojová *
akce > plošinovka
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
05.11.2003 PS2Xbox
18.11.2003 PC
Vývojáři:
, (sekundární)
Oficiální stránky:
http://throwbackentertainment.com/gladiato…
Gladiator: Sword of Vengeance je akční hrou zasazenou do časů římského impéria. Ujmete se role otroka jménem Invictus Thrax. Ten se vypracoval až na šampióna všech gladiátorů arény a stal se oblíbencem císaře Trajána, který mu přislíbil svobodu. Vladař však v roce 106 za zvláštních okolností zemřel a byl nahrazen šíleným mužem jménem Arruntius. Bývalý senátor je pevně rozhodnut zbořit Řím a postavit nové město, pojmenované Arruntium. Hra začíná ve chvíli, kdy Invictus bojuje v amfiteátru. Počíná si statečně, přesto je zabit nadpřirozenou bytostí novopečeného imperátora. V posmrtném životě se setkává se syny Jupitera a zakladateli Říma – Romulem a Rémem, kteří mu sdělí, že Arruntiova síla pochází od řeckých bohů strachu a ztráty, Phoba a Deima. Zároveň mu uloží úkol zničit Arruntia a obnovit zašlou slávu věčného města.

Sword of Vengeance je klasická rubačka, hratelností blízká titulům jako Shadow of Rome (2005) či Spartan: Total Warrior (2005), vydaných pouze pro konzole. V průběhu hry se setkáte s démony, kyklopy a dalšími mýtickými příšerami. Dojde na pěstní bitky, souboje s meči i na magii. Mezi kouzla patří například vyvolání mrtvých duší, jež vám pomohou v boji. Samozřejmostí jsou speciální komba a k ozvláštnění akce slouží zakončovací manévry. Jestliže ve vhodnou chvíli zmáčknete klávesu, hra nabídne enginový filmeček s efektní popravou nepřítele.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.