Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Spartan: Total Warrior

07.10.2005
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Spartan je první vydanou hrou od studia The Creative Assembly po jeho odkoupení vydavatelstvím Sega. Jedná se o první spin-off volně navazující na sérii Total War, který byl vydán exkluzivně pro konzole PlayStation 2, Xbox a Nintendo GameCube.

Hra není tradiční válečnou strategií, pro jaké je série Total War známa, nýbrž se jedná o hack and slash bojovou akční hru z pohledu třetí osoby. Zhostíte se role bezejmenného spartského válečníka, který je veden bohem války Aréem. Nepřáteli vám jsou Římani a jejich legie, které podnikly invazi do Řecka. Fiktivní příběh je obohacen o prvky z řecké a římské mytologie a prvky fantasy žánru.

Na hráče čeká celkem 14 lineárních úrovní, v nichž na něj čeká řada velkých bitev proti početným nepřátelským armádám. K dispozici má dva typy útoku, lehký, který zasáhne vždy pouze jednoho nepřítele, ale má velké poškození, a těžký, který dokáže zasáhnout více nepřátel najednou, ale s menším poškozením. Válečník začíná vyzbrojen mečem, štítem a lukem, které postupně může upgradovat a doplnit o jejich bájné varianty jako Medúzin štít nebo Achillovo kopí. Mytologické zbraně rovněž poskytují možnost používat magické útoky.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.