Ginsha

24.08.2023
02.02.2024

Jedná se o pixel-artovou metroidvanii zasazenou do vzdálené kyberpunkové budoucnosti, v níž se v hlavní roli představí dvě mimozemské formy života. Zatímco jedna je přichycena a ovládá tělo svého dvounohého hostitele, druhá funguje jako poletující rádce. Obě se vydávají na cestu napříč nehostinnými planetami zjistit, co se stalo s naší umírající planetou.

Hráči postupně navštíví šest odlišných planetárních světů, jež mohou v nelineárním duchu prozkoumávat. Kromě explorace je důležitým prvkem i boj, který v duchu twin-stick stříleček umožňuje mířit do všech směrů. Hráčův klon také disponuje rostoucím počtem pohybových dovedností a řadou zbraní, vybavení a energetickým štítem. Důležitým prvkem je i skener, s nímž lze oskenovat a katalogizovat objekty pro získání upgradů a možnosti volby v dialozích, které hráčovou karmu posouvají víc ke straně dobra nebo zla a tím ovlivní i zakončení příběhu.