@Zoltan (14.07.2020 16:50): Já ne trilionkrát, ale taky mě to láká o kousek víc. Ale pořád ne nějak závratně :)
Každopádně stejně jako s Days Gone a TLOU si tady už počkám na PS5.
@Paul (14.07.2020 16:47): Já z toho mám popravdě asi trilionkrát lepší pocit než z Valhally, minimálně to bude nejspíš větší radost prozkoumávat. Na Valhalle mi něco smrdí, ale ještě nevím co :)
@Fritol (14.07.2020 16:29): "I found myself audibly sighing every time I crested a hill towards a mystery objective only to find another fox to follow or another haiku to compose. These diversions, while unique at first glance, proved to just be busy work as time wore on. "

Je to prostě AssCreed v japonsku, co spousta lidí chtěla :)
@BUMTARATA (14.07.2020 16:22): No, říkal jsem si, že nad 90 do toho půjdu hned, ale takhle asi není kam spěchat. Těch 80-85 má dnes kde co... Dohraju resty a pak prubnu tohle.

"The biggest stumble comes with the Japanese vocal track, which isn't synced correctly with the character's lips, a shame for a game like this."

uh... A příběh koukám nikdo moc nechválí, spíš naopak. Škoda.
@pajmič (14.05.2020 23:59): Me trosku zarazilo ze to je zrejme open world, to jsem necekal. Ale jinak jsem cekal presne to co pises a hur ze to na me po par minutach zaclo pusobit jako dalsi klon AC/FarCry.

Ani fanatici playstation her na konzolista cz nejsou v jedne rade a vladne lehke zklamani. Na tom webu hry od Sony maji statut nadlidsky bozskeho nektaru pro bohy :)
@montana (14.05.2020 23:48): Sony má hluboko do kapsy o tom žádná, že mají trpělivost s vývojem a že hry vypouštějí v kompletním stavu nepopírám, ale vyjmenuj mi nějakou vlajkovou hru od Sony, která byla něčím nějak trochu jiná. Já v tom už deset let vidim kopie Uncharted/Last of Us/ Ubisoft. Jejich výhoda je v tom, že ty jejich hry jsou vizuální spektákl, takže nějaký milionkrát viděný herní mechanismy nikdo moc neřeší. Proč taky když to funguje :)

Ale Sušima to maskuje dost blbě. Na pohled ta hra nemá vůbec nic, co by si neviděl 100x už jinde, kromě toho zasazení, což je asi největší tahák celý hry.

@Charllize (14.05.2020 23:52): Aha, nu, přeji ti, aby tvá očekávání byla naplněna a důvěra ve Fromsoft nepoškozena. Co se mě týče, jejich hry jsou pro mě silnej repelent :D
@pajmič (14.05.2020 23:48): Tak on nikdo moc nevi co to bude presne. Zrejme takova Dark Souls na steroidech a vic rpg.
Me bude stacit kdyz to nebude osobni zklamani jako Sekiro. Jeste jsem porad ve stavu kdy From bezmezne verim:)
@pajmič (14.05.2020 23:21): Tojo, firma, která x let platí pošahaným angličanům vývoj herního editoru má za úhlavního nepřítele kreativitu a inovaci... :) Zrovna Sony patří imho v podpoře šíleností mezi ty nejštědřejší mezi megakorporacema. I těžce mainstreamovej God of War má unikátní "filmařskou" techniku, kterou pravděpodobně nikdo nezopakuje.

Ale Tsushima fakt trošku nuda. Pěkná navigace pomocí větru a zvířat, ale jinak až moc šablonovitý :/
@SilentWolf (14.05.2020 22:35): Ty řetěžový asssasinace jsou okopčený z Arkham Knight :)

Jinak to vypadá na generickou high budget patlaninu ala Ubisoft. Nepřátelé samozřejmě mile útočící po jednom, "press button to win" souboják na effekt, uměle naroubovaný "RPG" pičičandy a grindování blikajících kytiček po okolí.
A to nasvícení je přesaturovaný jak svina, celá osvícená flora je tam jak z vosku.
Tak tohle vypadá jak Assassin's Creed sequel, který jsem si vždycky přál. Za 15 minut dokázali víc než Ubisoft za 3 hodiny, a ani k tomu nepotřebovali trapnou nostalgii v podobě soundtracků. :D Instatní natěšení a doufám, že se jim to povede.
Líbí se mi ten neustávající vítr, ale herně/obsahově to na mě působí docela nepřesvědčivě, genericky, úplně vidím ty vedlejší aktivity typu vybij tábor, a ještě jeden, a ještě dalších pět, mapu posetou otazníky, už teď mě to nudí. Ale třeba ten souboják bude nakonec zábavnej, byť jsem ho vlastně asi úplně nepochopil. Takže vlastně pořád nevím, jestli se na to mám těšit…
@kuler91 (14.05.2020 22:26): no právě, vypadá to docela efektivně samurajsky, ale zároveň to působilo až přihlouple jednoduše. Něco jako řetězené assassinace v Odyssey. To Leonidovo kopí a jak se hlavní postava vždy teleportovala.. :D Ale to předbíháme. Třeba to bude hustá syrová řež.. ale udivilo mě jak komicky působila ta střelba z luku. Jedna mrtvola odletěla jak v nějakém animáku.. :D

Mafii zas tak neadoruji. Ale je pravda, že by to mohlo být ku prospěchu věci a remake si užiji víc, než jiní.
No je to jako takové meh.. těším se stále, ale nic, co by nějak vyčnívalo. Což je zajímavé, uprostřed relativně herního sucha.. :D Před-objednávka asi ne, počkám na recenze. Zas je fajn, nemít hype. Aspoň to rychleji uteče. :D
Já bych spíš řekl, že to vypadá ( globálně ) jako lepší Assains creed hra z Japonsko - tzn bez píčoviny typu orel, milion ukazatelů a nepřátel na každém rohu. Mě se to líbí ... Možná jsem čekal trošku víc, ale zklamaný určitě nebudu.
Koukám na ten gameplay na twitchi a přijde mi to jako takovej hůř vypadající pojaponštěnej witcher 3 :)

..tam i zaintegrovali bojový postoje z witchera jedničky, cool .)

Ok, navrhuji alternativní DH název, Witcher's Creed: Japanese Boogaloo
..ale bude to určitě dobrá hra a pokud někdo chtěl AC v Japonsku, tak tady se dočká. Snad to bude mít slušnej scénář.
@SilentWolf (06.03.2020 13:53): mě vadí, že to evokuje takovou lacinost, jak plastové hračky z hračkářství v těchto krabicích... přeci jen, big boxy měli svoje čaro, kor, když měli i obsah a nebyla to jen krabice plná vzduchu :-)
@RNDr. Gunár Pavel (06.03.2020 08:33): Tak on minimalismus jde udělat i líbivěji. Já minimalismus velmi rád, ale tohle mi přijde bez nápadu. Příklad hezkého minimalismu jsou třeba některé covery starších Final Fantasy her. Ale jak říkáš, prostě se mi to nelíbí, sto lidí, sto chutí. Nicméně samotný cover krabičky je velmi povedený.

A v tomhle případě nejde o žádné kšefty. Jen jsem tím chtěl říct, že to po dohrání stejně prodám, takže koupím to nejlevnější. Ale tak kdo ví, třeba JRC překvapí s nějakým hezkým dárkem jako teď plecháčky k Last of Us :)
@Fritol (05.03.2020 17:56): Uznávám, že kapří steelbook, by byl hezčí, ale jakmile se jednou vydáš cestou minimalismu, jako to udělali u této hry, kyvadlo líbí-nelíbí je o to jednoznačnější, takže bych to nutně nenazval odfláklým, jen prostě vsadili na vzorek a motiv, který se ti prostě nelíbí. Ano, ta maska pořád vypadá líp, než působí ta figurka (nejen z TLOU), figurky už zkazily a zbytečně nabobtnaly celou řadu CE edic... Aby figurka za něco stála, musí se prodávat samostatně, jako třeba tahle (ale pořád bych si to nekoupil :D). No a na nějaké kšefty mi schází tvá energie. O GoT bych se nebál, ber to tak, že měl Punch na tu hru, stejně jako třeba Guerrila na Killzone: Shadow Fall, určitý PS4 deadline, tedy nová konzole honem potřebovala hry, tak jejich kvalita nevyhnutelně zahaprovala.
Já furt.. nevím.. ale překvapilo, že to vyjde tak brzo. Zde ale počkám na recenze. Kdyby tak ale radši ten Elden Ring měl datum.. :D
Trailer pěknej. Snad tam nebudou žádný supernaturálny a bude to čistě historická věc. Taky by mi nevadilo kdyby to bylo pěkně hardcore a imersivní, s custom dobře napsanými questy bez ubisoftovin...prostě takový Kingdom Come po japonsku.
Každopádně od konce května to bude hodně busy, TLOU2, pár dnů na to Death Stranding, pak hned Tsushima a pak Control na steamu.
Ach jo, docela mě to láká. To bude našlapaná druhá polovina roku.
@kuler91 (05.03.2020 18:08): Tsushima už z těch dostupných ukázek vypadá jak od jiného studia uplně, takže to fakt vypadá, že si dávají záležet. Co se Insomniac týče, tak to nesouhlasím ale. :) Spyro byl super, PS2 a PS3 jsem vynechal, ale Sunset Overdrive a remake Ratcheta byly za mě lepší hry než Spiderman.

Ale jo, jiná liga než Ubisofťárny to rozhodně bude. Hlavně doufám, že se u Ubisoftu neinspirují s tím open world patosem všude okolo a nebude tam každých 5 kroků blikat nějaka ikona na minimapě.
@Fritol (05.03.2020 17:56): To bude určitá jiná liga než Ubisoftárny ... já tomu věřím dost. Trailer vypadá parádně. Stačí se podívat na Insomniac a jejich minulé hry a pak se vytáhli s povedeným Spidermanem ... Sucker punch byl podle mého 5-6 zpátky na "vyšším" levelu než Insomniac, navíc na Ghostovi makají sakra dlouho.
@RNDr. Gunár Pavel (05.03.2020 17:49): No já to vidím na polskou edici, která bude stát o pár stovek méně než ta na JRC a následný prodej na aukru. :) Nicméně ty edice nic moc. Hlavně steelbook mi příjde odfláklý docela. Ale maska imo není tak hrozná, rozhodně lepší než třeba ta ohavná figurka Ellie ve sběratelce Last of Us 2.

Každopádně ještě počkám na nějaké nové gameplay videa, po otřesném Infamous Second Son těm vývojářům tolik nevěřím. Ale na druhou stranu to vypadá jako méně arkádový Assassin's Creed z Japonska, na který čekám už roky, takže za tohle maj Sucker Punch plus a těším se, ne že ne.