Free Running

Rebellion •  Core Design •  Raylight Studios (PC, Wii)
20.04.2007
01.10.2009

Free Running je arkádový herní simulátor populární sportovní aktivity zvané parkour, jejímž principem je efektivní využití okolního, především městského, prostředí k pohybu. Okolí se při parkouru stává překážkovou dráhou, kterou se daný sportovec snaží překonat pouze s pomocí co nejúčelnějších pohybů a nepoužívá k tomu žádné nástroje ani jiné pomůcky. Hráč tedy ve hře překonává ploty, zdi, střechy nebo zábradlí pouze pomocí přirozenosti lidského těla.

K dispozici je ve hře celá řada speciálních pohybů, které hráč řadí za sebou a vytváří si vlastní styl, za který jsou mu udělovány body. Hra obsahuje celkem přes 60 různých tratí a 3 unikátní prostředí: Urban Jungle, Docklands a Inner City. Součástí je i multiplayer včetně módů Race, Target a Trick.

Úspěšné dokončení jednotlivých úkolů odemyká nové úrovně včetně bonusů, jako jsou videa a skladby nebo obuv a oblečení.

nechce se mi to spustit, když to zapnu otevře se okno a napíše to: program přestal pracovat

EDIT. aha no tak na sedmách nefunguje :(