Sorry pánové, ale nemůžu jinak. Prostě to tak cítím. Zas tolik hidden object projektů za sebou nemám, ale tohle byla fakt slabota (Ale lepší, než ty pražský legendy). Samotné hledání věciček je celkem fajn, ale ta omáčka kolem je fakt děs. Vybíraj si zajímavý témata, ale prostě je moc překombinovávaj. Pro mě je nejlepší hidden object počin Criminal Case na facebooku, u toho jsem vydržel rok a půl :)

PS. Když tě, Johne, donutim k napsání pochvalnýho komentáře, tak jedině dobře ;)
@JohnCZ (26.11.2015 21:44): Musím se ho zastat. Já teda moc hidden object adventur nehrál včetně téhle, ale proč by se u tohoto žánru nemohly srážet body za blbý příběh a nelogické postupy? Dokážu si představit hidden object s dobrým příběhem bez nelogických blbostí stejně tak jako logické postupy v hádankách. Hádanky v jakémkoliv žánru můžou být nelogické, tedy špatné a mělo by se to odrazit na hodnocení.

Taky jsem to za těch pár centů vzal, schválně to zítra prubnu. :D

@M.a.t.t. (26.11.2015 21:47): Na DH to teda celkově moc kladné ohlasy nemá a pokud myslíš steam, tak tam 51% znamená Doporučuju, tedy 100%. Kdejaká průměrná blbost tam je v kladném hodnocení.
@rikuhahl (komentář): Čéče, ty to trochu hodnotíš jako klasickou příběhovou adventuru. Srážet body u hidden object adventury za blbý příběh a nelogické postupy je imo blbost. Já bych naopak řekl, že je to velice dobrá hidden object hra klasického formátu, možná dokonce jedna z nejlepších, co jsem doposud hrál. To co má tenhle typ hry dělat, dělá dobře. Není frustrující, ale naopak svižně utíká, vypadá pěkně a dokonce se snaží o nějaký ten příběh, i když stojí pochopitelně za prd.