Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Fragments of Him

60
2 hodnocení Platformy
Žánr:
adventura > 3D adventura *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
03.05.2016 PC
26.09.2017 PS4
Vývojáři:
SassyBot Studio
Oficiální stránky:
http://fragmentsofhim.com/
Hra se točí kolem trojice postav, které spojuje jediný člověk, mladík Will, jejž nešťastná nehoda připravila o život. Skrze jejich vyprávění a vzpomínky pak sledujeme nejen Willův životní příběh, ale i pocity samotných postav, které se vyrovnávají s nečekanou ztrátou blízké osoby, ať už je to Willova babička Mary, bývalá přítelkyně Sarah, nebo současný přítel Harry. Tvůrci slibují silný a emotivní příběh, který se však nemá utápět jen v depresi, ale má nabídnout i dojemné a vtipné chvíle.

Jedná se o 3D adventuru, která svým tématem nejvíce připomíná hru That Dragon, Cancer. Hra nabízí jednoduché možnosti voleb, díky kterým budete moci směrovat Willův příběh, přestože je titul zaměřený spíše na samotný prožitek nežli na hratelnost.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 55
U děl, kde je ústředním motivem smrt někoho blízkého vždy hrozí nebezpečí, že bude takové dílo trochu patetické. Fragments of Him není výjimkou, ale není to až tak hrozné a dokonce se tady objeví i pár zajímavějších momentů. Přesto je však uchopení daného tématu vlastně dost všední. "Will byl boží. Byl to skvělý přítel, kamarád i vnuk. Ale život jde dál." A to je tak vše. Pro takto pasivní zážitek je to málo, protože hratelnost je prakticky nulová. V jednotlivých vzpomínkách totiž jen klikáte na rozsvícené předměty. Jenomže i tohle je někdy otrava, jako když musíte v jedné vzpomínce odklikat v bytě všechen nábytek (a že ho je), a v další vzpomínce ho zase naklikat zpátky. Utrpení tato hra určitě není, nuda však ano.

4. bod herní výzvy 2018 (hardcore)
+8