Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Forza Horizon 3: Hot Wheels

09.05.2017
kompatibilní
90
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
rozšíření
Multiplayer
ano

Hot Wheels je druhé rozšíření pro závodní simulátor Forza Horizon 3, které hru z realistického open-world prostředí Austrálie přesunuje na smyšlené tratě ve stylu stejnojmenné řady dětských autíček. Hráč se v rozšíření vydává na souostroví šesti ostrovů poblíž australského pobřeží, kde na něj čekají repliky Hot Wheels tratí v nadživotní velikosti se vším, co k nim patří – otočky, vývrtky, obrátky ve vysokých rychlostech, bláznivé skoky nebo třeba i robotičtí dinosauři. Série výzev vyvrcholí v epickém grand finále na masivní trati zvané Goliath.

Kromě tratí vytvořených vývojáři rozšíření nabízí i takzvaný Stunt Swap režim, v němž můžete tratě s použitím předdefinovaných kusů upravovat a dále sdílet s ostatními hráči. Multiplayer byl dále rozšířen o lokaci Playground Arena. Samozřejmostí je i deset nových aut nejen s tématikou Hot Wheels, mezi nimiž najdete například známé Twin Mill nebo Boneshaker.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.