Formula 1 '97

Formula 1 Championship Edition

26.09.1997
1998

Formula 1 '97 je pokračováním staršího licencovaného titulu Formula 1 taktéž od Bizarre Creations a je postaveno na stejném enginu.

Stejně jako u předchůdce se můžete i zde těšit na detailní zpracování všech tratí, týmů, vozů a jezdců, tentokrát ovšem sezóny 1997. Hra nabízí standardní herní módy jako jsou šampionát a nebo arkádové závodění ve formě útoku na čas nebo boje s oponenty. Nechybí ani velké spektrum různých možností nastavení a úprav monopostů, ovládání i podmínek na trati. Svou koncepcí se jedná spíše o arkádové akční závodění než simulací v pravém slova smyslu. Oproti předchůdci je zde možnost multiplayeru po síti, či pro dva hráče ve split-screenu na jednom PC. Hru je možné ovládat jak na klávesnici, tak na joysticku či volantu. Titul také podporuje 3Dfx grafické akcelerátory.

Moje první f1 byla dost dobrá, monoposty se ještě podobali starým typům, ale byla rozhodně lepší než 98 nebo 99.!.