Zdenek Zlamal x Tomas Cerny x Marek Stech aby mohl jeden z nich nastoupit misto Vaclíka?
Chci se zeptat, hral jsem proti jednomu tymu 2:0 a střelci byli Kweuke a Lafata, jakto že u mě byl nej hráč ten Costa obrance? vždyť nedal ani nenahral na gol, tak jakto?
V tomhle díle hraju poprvé a to je vždy Sparta. Jinak další pořadí obvykle Bohemka a Hradec.
Tak naposledy se ptám , chci hrát Ukrajinskou ligu a tak se ptám jaký tým je tam nejlepší na odchovance ?? a pak jaký tým tam má nejvíc peněz na přestupy??
Kovir81: No ja hraju teď s nejnovějšíma přestupama čili jak je v Chelsea např. Andre Schurle nebo Van Ginkel jak teď přišel , každý týden vychází nová aktualizace s nejnovějšíma přestupama, jinak pošleš mi tvou taktiku? mě to vždycky za chelsea vubec nešlo vždycky tak pkolem 5. místo
@Ajantis (13.08.2013 13:40): Jezis sorry, me zmatlo, ze oba sou bez avataru, navic nikdo nez smejky tady pomalu neprispival :).

@smejky3 (13.08.2013 13:35): Nehrals nahodou uz za CFC? Ja to mam za ne rozehrane, sem v seste sezone, tam se ani moc nevyplati kupovat hrace, vzhledem k tomu, ze se Courtois, de Bruyne i Lukaku vrati z hostovani po prvni sezone a da se s nima paradne pracovat, navic z Hazarda se da udelat vitez zlateho mice. Fakt sem ten kadr doplnil jen minimalne.
Jinak taky bych se chtěl zeptat jak v italii zrušim když mam spoluvalstnictví hráče a já ho nechci jak ho zrušim
Nechaputo !! vždycky když si vyberu nějaký tým tak mam i 13 hraču z ačka zraněných co to bože!
Ahoj, co znamená, když mužu kupovat pouze baskický hráče? vůbec netuším, hraju za Athletico Bilbao
Jsem si vzpomněl co mě od prvních Championship managerů po poslední Football managery štve. Absence jakéhokoliv nastavení zranění. Jestli někde podvádím tak je to právě když schytám několikaměsíční zranění. Je tam někde možnost nastavit třeba maximální délku?
@smejky3 (11.07.2013 18:55): Je v juniorce/rezerve Chelsea a beha na hostovani. Ale jeste sem se nedostal poradne k tomu ho zaclenit do acka, ale uz mi dve sezony hostuje v Blackburnu (u me hraje PL okolo 7. pozice) a ma hodnoceni okolo 7.2
@smejky3 (11.07.2013 13:34): Nesetkal sem se s tim a ani sem ho nezkousel do CFC koupit. Bohate tam staci Mikel, navic kvalitnich DM je relativne dost (Vidal, Fellaini + si muzes vychovat Chalobaha napr.)
Zdar chtěl bych se zeptat, ve fm 13 dostanu kde víc peněz na přestupy buď Barcelona nebo Real Madrid?
Omg zase mi to crashlo, nedal bym i někdo prosim váš save abych mohl hrát prosím