Pomoc hraju skoro mam zasebou 1. sezonu za Barcelonu a z ničeho nic mi to pořad píše crash dump?? a mam originalku jakto? prosím jak tomu předejdu :( takovy problem sem měl u hry když jsem to měl staženy :( ale teď mam originalku plss
Je tu prosím někdo kdo umí s editorem? Jak udělam nějakej tym jako aby to vlastnili šejkove jako př. City, PSG chci přez editor to udělat prosím
Je to vubec možné začínám za Arsenal a mam zezačatku 1,1 miliard na přestupy co to je za bug,? :D a v editoru ani datazi nemam normal hraju origo, to je divné nemyslíte?
Prosimvas jak udělam v editore jakoby šejka? chci si ho dát do Barcelony prosíím, poraďte jak chci aby to automaticky davalo penize jak otřeba v City a PSG prosím
Dělal tu někdo něco s editorem?? chtěl bych se zeptat když si v editore nastavim do Sparty 600 mil kč na přestupy ze začatku, tak jestli mi pak vedení bude ve hře přidavat a kolik tak prosím,?
@smejky3 (22.02.2013 16:08): To bych se divil. Je možný že někdo hodně šikovnej dokáže dostat po roce hodnotu Sparty na 1Mld (Kč), myslím že začíná na nějakých 300 milionech. Jestli je to s přestupama pravda tak je to opravdu mazec.
Sparta má určitě víc peněz, lepší tréninkové podmínky a minimálně srovnatelné hráče.
v Utoku mam Lewandowskiho, na hostovani z PSG mam Gameira, a DZ je Fellaini a hraji na 4-1-2-2-1
@Kovi81 (17.02.2013 14:27): No je pravda že hraji 2012, ale myslím si že by ani v 2013 neměl být problém s Chealsea. 30 mega je poměrně dost, a navíc se určo najdou hráči na prodej. Jinak já bych asi praktkoval 4-2-3-1. Do útoku by mohl zkusit koupit třeba Gameira s PSG (myslím že by to šlo poměrně levně, a kvality má) a na křídlo Nainggolana (v 2012 je to záložník univerzál).
@Garrus (17.02.2013 11:58): Je pravda, ze CFC neni v novem FM az tak silna a je treba prokazat trosku manazerskeho umu. Uzky kadr, na hrotu jen Torres a Sturridge a na prestupy "jen" 30 mega, co je vzhledem k tomu, ze je treba koupit hrota a kridlo (+ Torres se neda prodat), celkem tezke.
@Garrus (17.02.2013 11:58): Sám se divím, když jsem hrál za City válcoval jsem upe každýho, ale s Chelsea je to těžké, opravdu, a mimochodem nejde koupit každyho, jinak na ty protiutoky budu muset hrat zezačatku no
@smejky3 (17.02.2013 10:07): 18 za Cheslea? Zatím, kde si mžeš koupit snad kohokoliv? Co tam vyvádíš proboha? A teď chceš hrát s Chelsea na protiútoky? S týmem který by měl válcovat většinu ligy? Že ty dáváš obránce na hrot, jinak si to neumím vysvětlit.
Tak v 15. kole jsem byl 18. a tak mě vedení vyhodilo, ještě k tomu jsem nepostoupil zze skupiny LM, měl jsem tam PSG,Dortmund,Ajax, tak jsem začal znovu a zkusim to změnit tu taktiku že budu hrat misto utočný na protiutoky, snad se podaří
Prosím, jetu někdo kdo buď hrál za Chelsea, či hraje, potřeboval bych od vás taktiku :( ja už jsem vystřídal tolik taktik, a stále se mi nedaří, prosím :)
To neni možný :D začal jsem za Chelsea a po 6 zápasech mam 5 proher , wtf? :DDD a ješt mě nevyhodil, měnim taktiky a snad se mi začne konečně dařit
Verze pro android stojí za starou bačkoru, 2D engine pořádně nefunguje a možnosti jsou osekané až na kost. Rozhodně nedoporučuju - ti šílenci za to chtějí 220 Kč, pche!
Jeeej, tak jsem objevil FM13 pro android, vypadá to dobře, tak po odehrané sezoně podám hlášení jaké to je (dal jsem si něco lehčího - hraju za Leeds v Champu)
Tak nevím co hrajete když vyhráváte LM...mě často porazil i úplnej nýmand, naopak někdy zaskočím favorita. Hlavně když jsem projel na začátku sezony pár zápasů tak už jsem čekal na zimní přestávku jak na smilování:)
FM 2013 je hra, kterou si neporidim, protoze bych proste prisel o nekolik mesicu zivota. :-D
@Ebb (07.01.2013 17:12): No tak to je vskutku velice kvalitní práce. Já jsem snad ligu mistrů vyhrál jenom jednou s Liverpoolem a to hned v tom prvním FM po přejmenování. Ale je pravda, že to hraju max tři sezóny a pak jedu od znova někde jinde.
@smejky3 (07.01.2013 17:05): jj, vo FM 2010, 2011 a 2012, pričom v 2012 to bolo najľahšie a najrýchlejšie. Hodnota klubu vzrástla z počiatočného 3.3 mil na nejakých 60, a prognózy pred sezónou ma pasovali za najväčšieho favorita Ligy majstrov. V slovenskej lige, som mal 33 výhier bez straty bodu. To už býva znak pre mňa zmeniť klub alebo začať odznova :)
V posledných troch dieloch som hral vždy prvých 6-8 sezón za Slovan Bratislava, a v momente keď to začalo byť -- ridiculous -- typu, že so Slovanom som vyhral ligu majstrov dva krát po sebe, tak som zmenil klub na nejakú druhú-tretiu ligu.