@smejky3 (05.01.2013 19:27): Tohle ti uplne z hlavy nereknu, protoze to bylo loni. Ale mj. Hazard, Christian Eriksen, Hamsik, Kyle Walker, Sebastian Corchia, z hostovani v Atleticu se mi vratil Courtois, byl tam Lukaku. Povedlo se mi koupit i Cristiana Ronalda za 40 mega z Realu a ten byl taky brany jak homegrown player. Fakt s tim nebyl nejaky problem :).
Neví někdo kde v editoru změnim to když chci v anglii změnit abych mohl mit neomezeně nakoupenych hraču a nemusel bych podle těch pravidel co anglie ma určitěj počet anglickych hraču nevim jestli maj 25 že musi byt z narodnosti anglie tak bych to chtěl změnit jako to maj ve francii nebo v nemecku čili neomezene prosim
@smejky3 (05.01.2013 14:26): Pravděpodobnost, že někdo tady hrál za Dortmund a koupil Kwakuka, je myslím nulová, proto ti určitě nikdo neporadí.
Ho kup, vyzkoušej a poreferuj o tom, vždyť o tom ta hra je.
mel bych dotaz jestli se mi vyplati koupit ze sparty Kweukeho do klubu Borussie Dortmund,?
@Kvasa (04.01.2013 23:08): Proč bych nemohl fandit Zlínu? Je to taková milá malinkatá roztomilá vesnička někde za Uralem, tu nejde nemilovat.

Pokud se ptáš na Premier League, tak tam nejvíc MU, jinak se zajímám i o Leeds což je divný když jsou jejich největší rivalové, ale je to tak :)
@Kvasa (04.01.2013 21:34): Jasny ja svoje kluby už odehral viz City,Barca,Sparta,Plzeň,PSG a te´d nevim co je lepší buď Dortmund nebo Atletico Madrid chci vychovat luxus talenty a pak je prodavat za hodně .D
@smejky3 (04.01.2013 21:32): Já jsem to bral podle toho, komu fandím. Začínal jsem za Slavii, pak jsem třeba vyzkoušel Zlín (to bylo hodně těžké). Hodně jsem hrával za PSG, ale v době kdy ještě neměli tolik peněz a hlavně byl v útoku Pauleta, teď mě to určitě nebude bavit. Za Valencii kvůli Canizaresovi a Aubiolovi a soupeření s Barcou a Realem o první flek. No a poslední ročníky jen a pouze za Cardiff. To mě bavilo asi nejvíc.
@smejky3 (04.01.2013 21:26): Kecám, ale bylo to v době, když ještě chytal Canizares, takže ten mančaft je teď úplně jiný.
Jinak ti těžko někdo poradí za co hrát. Máš snad svoje oblíbené kluby ne? Každého baví něco jiného.
Dobrá tak za chelsea mě to neba, nechci vubec hrat za anglicky tym je to tam strašně těžké :D proto bych chtěl radu buď hrat za Atletico Madrid, nějakou reprezentaci, PSG, Dortmund,Bayern Mnichov děkuji :ú
hraji za chelsea :D potřebuju vědět co je lepší mam hrat s českýma korunama a nebo s eurama(pro mě moc neznami)
@ugraugra (03.01.2013 21:20): Řeknu ti to asi takhle, já hral za Barcelonu 6 sezon a v roce 2017-2018 jsem odešel a a měl jsem rok pauzy a pak sem šel hrat za Schalke, ale tam mě to přestalo bavit, byli tam skoro samí geneři, a prostě jsem tam nikoho neznal, a já když neznam všechny hrače v tymu tak mě to prostě neba, nevim čim to je ale bohužel je to tak.
Chci se zeptat, hraju za Chelsea, začal jsem, za Barcu jsem přestal, tak mě napadlo mužu koupit do Chelsea třeba Ronalda Cristiana, nebo Messiho ,Ibrahimovicče,? jinak myslite že taktika s chelsea na 5 obrancu a hrani na protiuotky se mi vyplatí?