Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Football Manager 2013

84
35 hodnocení Platformy
Žánr:
sportovní > sportovní manažer *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
02.11.2012 PC
Vývojáři:
Oficiální stránky:
http://www.sigames.com/content/football-ma…
Další pokračování úspěšné série fotbalových manažerů, ve kterém opět budete vést tým, určovat sestavu, přetahovat hráče, smlouvat se stávajícími výhodnější smlouvy, obhajovat své nezdary či naopak chválit svůj tým na tiskových konferencích, určovat trénink a mnoho dalšího.

Vylepšení doznal 3D engine, kde vše vypadá realističtěji - inteligence hráčů na hřišti, nové animace pohybů hráčů při hře, stadiony, nové úhly kamer a mnoho dalšího. Další novinkou je přidání funkce sportovního manažera, který vám může ulehčit práci s týmem, tzn. že vám odebere některé pravomoce, a vy se tak budete moci soustředit na pro vás důležitější aspekty koučování.

Ve hře je přítomen úplně nový systém tréninku, nový layout a samozřejmostí jsou i aktualizované soupisky a statistiky jednotlivých hráčů, jejichž databáze je jako vždy tou největší (zdaleka ne však jedinou) devizou hry.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 100
Musel jsem tomu napálit sto procent, protože touhle hrou jsem prostě začal tak nějak žít. Změnila mě. Dříve jsem se mohl posrat, když vyšla nová FIFA a teď? Nainstaloval jsem FIFU 14 jen proto, abych mohl po jednom odehraném zápase FIFku vypnout a jít zase vesele kalit manažera, kterej nemá sice snad ani desetinovou grafiku FIFy (o což samo sebou v manažerovi nejde), ale za to je mnohem fotbalovější a vědomí, že oproti manažerovi je FIFovská databáze titěrná a jaké mám možnosti a že manager není zaměřenej jen na fotbalový ikony (Messi, CR7, Bale, Balloteli apod.), je dokonalé. Prostě dokonalé.
Znak klubu, kterej momentálně "trénuju" (Bursaspor) jsem si díky hře fouknul na pozadí svého mobilu a u žádné jiné hry jsem neměl tolik emočních výkyvů, jako u tohohle počinu. Po pár letech, kdy jsem s hrou vlastně jen experimentoval, jsem se do toho ponořil a fest ponořil. Nevím, jestli jsem jedinej, kdo kouká i na zápasy jiných týmů a brouzdá po statistikách různých věcí natolik, že za den odehraje průměrně jen jeden až dva zápasy, ale já se prostě v takových věcech přímo rochňám a baví mě to, jako nic jiného.
Hra pro každýho to rozhodně neni a upřímně, ještě jsem nepřišel na způsob, jak popsat ideálního hráče téhle gamesy, ale prostě každej to pozná, jestli ho to bude bavit. Totálně to sebere a jestli jste jako já, tak na hru budete myslet už i ve chvílích, kdy se to přímo nehodí.
Takže abych to shrnul jistou parafrází.
Kopačky Nike: 4970,- Kč
Fotbalový míč: 1200,- Kč
Pocit zadostiučinění po vyhraném zápase v FM13: K nezaplacení
Jsou věci, které za peníze nekoupíte a od toho je tady Football manager 2013!

Pro: Fotbalovost, ráj tabulkových úchylů, jedna z nejjednodušších ale nejlepších her na pc ever!

Proti: ZÁVISLÁRNA, ZÁVISLÁRNA, ZÁVISLÁRNA!!! :-D

+7
  • PC 100
Nikdy by mě nenapadlo, že něco, co vypadá jen o trochu lépe než excel, by mne mohlo okrást o stovky hodin života.

Omlouvám se za tak krátký komentář, ale čeká mě již dvacátý poslední zápas...pak už jdu spát...opravdu!

Pro: Úplně vše.

Proti: :)

-1(1-2)