tak jo panstvo, je založeno.

pokud se bude chtít někdo přidat, tak hledejte toho nejvyššího... tedy "Th3Ta11est1"
Ugra: Já naštěstí odpověď znám a pro Tebe extra přiznivá není. :-D
Asi se dneska přidám, už dlouho jsem Chuckovi neukázal kdo je tady pánem :D ;)
Já už na ten monitor sice skoro nevidím, ale těch pár kol bych na odreagování snesl.
jestli bude pěkně, tak pojedu. jestli škaredě, tak až tak od 21.30...
na chvilku bych se připojil. už mi to jede konečně plynule, takže budu o něco zdatnější soupeřem ;-)
jojo hra byla supr pak sem se ale musel odpojit a jít se učit bohužel :) jináč kdybychom to zase zopakovali? až budete ctít tak mě pls dyžtak písněte..
To jo, dneska bylo pěkný poježdění. Chudák Chuck, taky ode mě dostal několik Arťuchinů :-)
díky za skvělou hru. hlavně šikana chucka ze začátku a finiš dogfighty s psyxem ke konci, mě dokázaly pobavit :-)
okej v 8 sem tam.. jmenuji se TopClerric8 to jméno se mě daslo samo nwm jak to změnit.. :D
och, jaxi mocný.

ve 20.00 tedy. nick: Th1Ta11est1 (aneb ten nejvyšší)
kekz:jo budem. Od 8 nás hledej online ve hře podle nicku zakladatele, kdo to bude se ještě ujasní.
Sakra, to je pech, v neděli jsem většinou doma, ale dneska výjimečně budu pryč... tak snad příště.