souhlasím, mohli by :D mimochode FIFA 16 jsem zkusil a nestíhá HW, takže mám smůlu.
@Walome (29.07.2016 17:42): Mohli by z toho udělat rpg:
Quest: Mladej, nafoukni balony na trénink!
Podúkol: Rozbila se pumpa, rychle najdi opraváře (+1 akcelerace, 50XP), nebo nafoukni balony hubou (+2 fyzička, 25 XP).
Odměna za dokončení: 100 XP, nové kopačky, odemčen nový účes
*LEVEL UP*
Hmm, dám si jeden bod do přihrávek a jeden do střelby. Teď jdu najít Fellainimu ten fén na vlasy a pak je konečně zápas.
@Walome (29.07.2016 17:13): Mám to podobně, i když celkově se dá říct, že to po pár letech střídám. PES teď prošel změnou, není to zatím to pravé ořechové, tak uvidíme. Fifa teď přechází na Frostbite a navíc tam bude mít příběhový režim, takže letos asi zase vyhraje ona, i když nevím proč bych měl fandit spratkovi, který se snaží prorazit v United :D

Jasný, nebo Beach volleyball :D
@Zoltan (29.07.2016 16:59): jo licence je mor, ale PES udělal z FIFA to, co je teď. Což je trochu paradox - hrál jsem PES, protože byl lepší, ale když ho začala FIFA kopírovat a vylepšovat, přešel jsem na ni :)

A teda mě ženskej fotbal vůbec nezajímá. Být to pozemní hokej, je to jiná.
@Red (29.07.2016 16:40): Jj, je to slabota, uvidíme co s tím provedou dál. Navíc chybí Japonky, finalistky posledních dvou MS - wtf? Leda by na ně mělo licenci Konami (vlastní J League, tak má třeba i tohle). Tyhle exkluzivní licence jsou mor, ve Fifa 17 nebude např. Camp Nou, protože licenci má Konami :D
@Zoltan (29.07.2016 16:07): Nj z toho komentáře to tak trochu vyplývalo. Jen jsem pořád tak nějak nemohl uvěřit že si dá někdo práci s ženskými týmy se kterými nejde nic moc dělat.
@Walome (29.07.2016 12:35): Ono toho zas tolik není, spíš je nepřehledné menu (jako vždycky).

Jinak v multiplayeru mi to přijde jako nejlepší Fifa celkově, protože se dají porazit i lidé, co umí dělat pokročilé triky. A nebo umím líp bránit než loni, kdo ví :D
@Zoltan (komentář): To zní dobře, ale teda popravdě v těch různých soutěžích a kariérách se prachbídně orientuju, každopádně se to chystám vyzkoušet co nejdřív, už mám staženo.
Přijde mi to jako vyladěnější FIFA 15, teď se mi to hraje o dost líp. První dojem je pozitivnější než u předchozí verze.

A škoda že tam není víc ženských repre týmů, chybí třeba Japonky - wtf? :/ Ale porazil jsem s angličankama USA 2:1 gólem z poslední minuty, to bylo epic win, bo jsem byl celý zápas pod tlakem (na střely 11:4 ve prospěch USA :D). A některé ty kopálistky jsou fakt fajnové šťabajzny, to se musí nechat :P
Podle mého demo vypadá hodně dobře hlavně ženské týmy jsou super :) doufám že bude čeština.