Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Fast Striker

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > arkáda *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
30.06.2010 NeoGeo
21.12.2010 Dreamcast
27.03.2011 iOS
16.10.2018 PS4Vita
Vývojáři:
NG:DEV.TEAM
Oficiální stránky:
http://www.faststriker.com
Vertizontálně skrolovací střílečka (vertikální rolování na horizontálně orientované obrazovce) zasazená do sci-fi světa a nesoucí název Fast Striker byla vydána exkluzivně na mincovní automaty Neo Geo a konzole Sega Dreamcast. Vlastní hra je vytvořena ve 2D na trojrozměrně předrenderovaném pozadí.

Hra obsahuje šestici úrovní, systém hodnocení dle zvolené obtížnosti a proti vám se postupně představí více než 40 různých typů nepřátel i řada monstrózních bossů. Možnosti výběru doplňují čtyři herní módy (Novice, Original, Maniac, Omake), které současně tvoří i stupně obtížnosti. Jednotlivé režimy se liší také různými soubory dostupných technik. V režimu Novice jsou nepřátelé barevně odlišení a jasně viditelní, vaše kosmická loď disponuje jednoduchými střelami. Original obsahuje navíc lodní štít a rakety a místo zlatých hvězd sbíráte zlaté nugety vyšší hodnoty. V režimu Maniac ovlivňuje dosažené skóre například i vzdálenost mezi vaší lodí a nepřítelem v okamžiku jeho zničení.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.