Tahle hra byla opravdu neskutecny narez ve sve dobe, kdo nedohral fallouta 3x a vic, tak jakoby nebyl. Vyvoj postavy je na slusne urovni, vsudepritomna zkaza, podmaniva hudba a spousta dialogu.

Pro: alien blaster, critical hity, hudba

Proti: -nic sem nenašel-

-1 +5 −6
Jedna z mejch nejoblíbenějších her všech dob. Jedničku mám dokonce o něco radši než dvojku a to hlavně proto, že Harold zrovna prožívá svoje nejlepší léta a obraz Elvise ještě nestačil vyblednout. A co teprv Ian, kterýho sem z lítosti vláčel celou hru až k vůdci...masaker:)
-1 +4 −5
Což, je to už legenda, kterou překonává jen druhý díl... Collector's Edition trojky už mam předobjednanou ;)

Pro: Tvorba postavy (S.P.E.C.I.A.L. atd.) a pak vlastně skoro všechno

Proti: Chybí děti xD

-9 +5 −14
Nevim, nemůžu si pomoct, ale Fallouty jsou děsně přeceňované... A nebo jsem jen na novější hry. Jako celá série včetně třetího dílu mě docela bavila, ale - nezlobte se na mě - v zásadě nesouhlasím s výroky, že je Fallout nejlepší RPG hra nebo dokonce hra na světě... A právě proto jsem byl asi tak zklamán, když jsem si hru zahrál. Jak jsem řekl, hra mě bavila, dokonce jsem ji hrál vícekrát, ale že bych se celou dobu nějak extrémně bavil, to teda ani náhodou... Prostě procházení měst, prokecávání NPC a tak stále dokola... Tato serie je pro mě nejrozporuplnější herní serii na světě a ani nevím, jak bych měl fallouty (zvlášť 1 a 2) hodnotit.

Na druhou stranu nemůžu říct, že by mě tyto hry nebavily. (to vůbec ne) Ale asi jsem čekal víc... A taky doba jde dál...

Pro: Dobře zmáknutá historie post-apo planety Země z budoucnosti, velký vliv inteligence a řečnictví na dialogy a celkově vliv podařeného RPG systému na hru, příběh, lokace s obřím kráterem, vyvážená míra vtipnosti a vážnosti, znovuhratelnost

Proti: Chybí mi větší rozmanitost herní náplňě nebo něco, co by mě u hry vysloveně drželo na dlouhou dobu, přeceňovaná hratelnost, pro někoho souboje na tahy, postavy spící ve stoje, na které když kliknete tak vám řeknou: co mě budíš?

-12 +10 −22