@Chuck (24.07.2013 21:22): Je to známý bug a objevuje se i v nejopatchovanější verzi. Pomáhá po spuštění neklikat v menu na "Continue", ale pozici klasicky loadnout...

Pokud k tomu dojde, musíš hru shodit, nedá se nic dělat. A zkusit to znovu loadnout... Je to otravné, jednou se mi to stalo i 4x po sobě. A asi tě nepotěším ani tím, že k tomu může dojít i po přestupu z lokace do lokace.
Napadá vás někoho důvod, proč po odehrání cca 4 hod. se mi hra nechce spustit (najede do menu a když dám "pokračovat", tak načítá a načítá...) a povede se mi to jen tehdy, když snížím všechny detaily na střední? Zatím jsem nijak negooglil, takže je možné, že nejsem jediný, ale spíš pochybuji.
@tomi2k9 (22.07.2013 16:13): Vanilla je v pohodě. Pokud máš ultimate, tak možná Sawyer mod, který dává do pořádku preorder DLCčka. O nějaké facelift módy jsem se nijak nezajímal, takže tady poradit nemohu.
Tááák, včera koupeno - někdo nějaký tipy, co si do hry stáhnout, aby fungovala v pohodě, případně trošku vylepšila grafiku?
@Bodkin (28.03.2013 19:16): Já hrál v angličtině, tak teď nevím, jestli neplácám kraviny, ale nebyla náhodou opravená čeština + čeština do DLC pouze u Ultimate Edition? Jestli jo, tak je to plivanec do tváře všem, kdo si koupili zákládní hru a DLC stahovali postupně... Takže i to je možnost.
@Sinister (28.03.2013 15:19): Tomek stál za neoficiálním překladem. Cenega sponzorovala překlad oficiální, za nímž mimo jiné stojí i někteří lidé z madbrahminu (vzpomínám si na Smejkiho, Justyho...).

Co se Tomkovy češtiny týče, nic proti němu, vzhledem k podmínkám a rychlosti překladu udělal kus práce, ale máte-li jinou možnost, vyhněte se jí. Je místy hodně nepřesná, a jde tudíž hlavně o nouzovku pro ty, kteří anglicky vůbec neumí, či nemají k dispozici ultimátní edici...
Tak kde vzali češtiny k DLC? Co já vím, tak je překládal Tomek z madbrahmin.cz.
Co som si kupil na Steame tu ediciu so vsetkymi DLC tak bola kompletne v Cestine vratane vsetkych DLC. To nie je ta Ultimate edition? ked obsahuje v sebe vsetko co existuje k NW.
Heh, kupovat Bethesdacke hry to je horor. U nas se prodavaji neumerne draz nez v cizine, digitalni distribuce neprichazi v uvahu, protoze na vetsine z nich je regionalni omezeni a pokud neni, je pomer k cene v USA naprosto priserny (pr. Steam - 35 euro vs. 20 dolaru za Ultimate edici). Ja si pockam na 75% slevu na Steamu a i presto, ze to bude stale drahe, za New Vegas to asi dam.
@Sinister (27.03.2013 08:35): Tady jde o to, že jsem našel Ultimate Edition s CZ titulky, ale je o 200 Kč dražší, než anglická verze. Ale pokud jde počeštit snglická verze, koupím radši tu. Fallout je jednou z velmi mála her, kterou hrajou i moji rodiče, kteří anglicky vůbec nerozumí. Čeština je ve Falloutu tudíž důležitá. Právě, že jsem našel češtinu jen na DLC, tak se ptám. :-)
@Malignus (27.03.2013 05:53): Co já vím, tak čeština na původní F:NV byla součástí originálního balení hry. Ultimate edice, zřejmě kvůli líné Ceneze, ale pravděpodobně češtinu neobsahuje vůbec žádnou - mj. proto, že Cenega nikdy nepřeložila DLC.
Tzn., že si potřebuješ stáhnout češtinu na DLCčka (na www.madbrahmin.cz) a na původní hru (což je - bububu - nelegální). Přičemž, alespoň co já vím, nemají vícero verzí.
Čau. Předpokládám, že do New Vegas Ultimate Edition Můžu nainstalovat jakoukoliv češtinu pro samostatný NV. Nebo potřebuju nějakou speciální verzi češtiny? Nebo nelze na Ultimate Edition češtinu nainstalovat vůbec?
@Say : Hrál jsem s oběma modifikacema ( ne na raz )ale nemoho se jednoznacne rozhodnout , kterou ponecham, pro FOOK hovori mraky pridanych zbrani a pro Project zase moznost vlastniho nastaveni ... asi vyhraje Project
Ahoj,
k dialogum ve hre se zobrazuji titulky. Nekdy je titulku vice za sebou a ridi se to rychlosti reci hovorici NPC. Nevite nekdo, zda existuje mod pro zpomaleni mizeni titulku ve hre nebo pro nutnost stisku tlacitka pro odstartovani dalsi casti dialogu? Bylo by pohodlnejsi si to precist v klidu..
EDIT: mozna bude stacit vyvolani konzole pomoci tildy
Ahoj, zkoušeli jste někdo modifikaci FOOK a Project Nevada ? který mód je dle vás lepší ?
Pokud si člověk vyleze na nějakou vyšší skálu se sniperkou, nebo ještě lépe anti-material rifle, tak deathclawové nepředstavují sebemenší problém :-) Před pár dny jsem tak likvidoval tu lokaci, kde se dá najít power armor, co nosí enkláva
@Feidias (06.02.2013 20:10): Přesně nevím. Ale hrál jsem to celé letní prázdniny, skoro každý den. :D Akorát mě víc bavilo jen tak bloumat po krajině než plnit úkoly a postupovat v příběhové linii.