TAA není zrovna nejlepší metoda vyhlazování pro takovouhle hru. Ten duch tý anténky vepředu mě dost točí :-D Na druhou stranu pro slabší mašiny je to checkerboarded TAA asi super, performance boost cca. 30 % a vliv na vizuál vcelku minimální.

A z nějakého důvodu přestalo být HDR hnusné a vybledlé, takže jsem si začal ten vizuál dost užívat.
F1 2018 k vyzkouseni na Steamu (obdoba free weekendu, jen neni vikend :)) + 75% sleva. Zkusil jsem a pro hrace na gamepadu je to lepsi nez 2017. Bez asistenci to neni tak citlive jako 2017, takze je to jednodussi ale predevsim je snazsi chovani aut predvidat. Neustreli vam prdel tak rychle, ze s tim nejde nic delat. Jizda za deste pak neznamena automaticky posledni misto a krece v zapestich, pokud tedy vubec zavod dojedete (flashback nepouzivam, konec je proste konec). Graficky zadny velky upgrade, jen AA je ve hre o chlup lepsi, uz tolik nerozmazava. Ale to muze byt jen u me, ja mam vseobecne s post-process AA ve hrach problem.
Ahoj, mám problém se sekáním hry ( lagy ) FPS jsou kolem 55 - 130. Hledal jsem řešení přes google, ale nikde jsem odpověď nenašel. Nemá někdo zkušenost s touto chybou ? Hardware bych měl mít odpovídající. Navíc jsem narazil na video kde to na o trošku horším počítači hraje někdo úplně bez problémů.