Ahoj.Mám tuhle hru a přešel jsem z xp na win 10
Ale na tomto nejde spustit.
Má někdo nápad co s tím ?
ani na nižší obtížnost? přijde mi hloupí jezdit formule na volantu u stolu. na šipkách mi to tak nepřijde...
Aaron Hill: jo, i tak se to dá říct, ale v komentáři jsem chtěl to chtěl vyjádřit poněkud diplomatičtěji :)
"Hráči s klávesnicí budou mít velké problémy" přesněji řečeno, hráči s klávesnicí jsou totálně v hajzlu.
speedevil: Vzdyt F1 2011 se ani dohrat neda. Vyhrajes sampionat a jede se dal.:-)
Nevím ale v této hře, tak i v F1 2010 mi dost podstatně chybí uložení hry během rozjetého závodu. Jedete si na čele závodu a dotoho si musíte nutně odskočit na 3 hodiny u domu...nezbyde než hru vypnout a začít závod odznovu...to je škoda, že vývojáři na toto nemysleli. Jako třeba v GP4, tam tato možnost je...
Sakra, to je fofr klucí, zmákli jste to rychle :D:D:D... hra vyšla 20/9 a Angelo a thecentre už před patnácti/šestnácti dny gamesu hodnotili jako jimi dohranou... tvůrci s tim měli takovou práci a vyste to vzali takovym šupem? To jako fakt, nebo se dá hra - i když už je zhodnocena - dodatečně kdykoliv později zeleně odfajfkovat jako dohraná?