Jop, v Mexiku som zistil, že univerzálna zostava nefunguje. Bojové stretnutia sú pestrejšie, pribudli napríklad misie na čas kde treba silných útočníkov. A pomaly už plánujem, ako to pri druhej hre skúsim na hard s odlišnou partou, zisťujem že som urobil pár zlých rozhodnutí pri povyšovaní.. Fajnová hra!
@valcik (02.07.2018 09:51): Druhý nejužitečnější byl pro mě skaut, se svou rychlostí a možností jít za soupeře. Ti lovci by byli dobří, kdyby měli jako jednotky nablízko stoprocentní možnost zásahu. Takhle je to zbytečná proměná, na kterou jsem vsadil jen v určitých specifických misích, jako je obrana vily. Dvojice doktorů by bylo asi slušné kombo, ale přišlo by mi líto ztratit dvě pozice bojových povolání.
@Red (19.08.2017 17:27): Mne v bitkách vyhovuje dvojica doktorov, dvojica lovcov a vojaci. Doktor je užitočný ako flank, keď nie je nikto zranený a lovci sú výborní a presní na diaľku.

@Bodkin (05.06.2015 22:36): Už drtím! S prehľadom jedna z najlepších z kickstartera, s výborným súbojovým systémom, ponocoval som celý víkend.. Dám na teba a dokúpim aj Vikingov.
Tak dohráno, trvalo mi to 29h. I když jsem v RPGčkách většinou Mirek Dušín, tak tady jsem se do nemilosrdného dobyvatele vžil a užil si to. Moje parta ve jménu španělské koruny rozsévala zkázu, svůj rasismus jsem potlačil jen při náboru nových členů do party.

Trochu plonkový čas nastal těsně před koncem, kdy jsem dodělal všechny vedlejší úkoly ale postavy byly stále nevycvičené, peněz málo a moje pevnost se pomalu renovovala. Prostě nebylo moc co dělat kromě textového rybaření a kobkaření. Získat bohatství a vycvičit maximálně svou družinu by trvalo něco otravného grindování.

Naštěstí i tak jsem už byl tank a závěrečné boje v Mexiku už pro mě byly mnohem jednodušší. Vlastně nejtěžší boj byly náhodný přepady na Hispaniole, kdy jsem tehdá po několika marných pokusech už radši zdrhal.
Fajné to je. Hlavně od té doby co jsem si uvědomil že do boje se vyplatí překvapivě nejvíc vojáci:D Předtím jsem tam posílal od každého povolání jednoho a dostával jsem čočku. Příjemný je že prohra není fatální.
El Dorádo na dosah. Andrés, la ira de Dios, se hlásí do služby. Nějaké rady do začátku? :)
@mazar1234 (05.06.2015 22:39): Náhodou, s Dosboxem je radost pracovat:).

Ale když Expedition spustil na plné detaily můj asi 5 let starý stroj, tak už ho myslím spustí kdokoliv:). Je fakt, že větráky jely na plné otáčky, ale zvládl to:).
A třebas Banner Saga je téměř úplně nenáročná na HW a taky těch hodnocení nemá mnoho... o to spíše, že už mnohokrát byla v 75% slevě!
Já zatím měním cca 3 roky notebooky kolem 15 000 Kč a zatím jsem nespustil v době vydání jen Witcher 2, to jsem si musel počkat na další stroj :-) To by člověk musel s hraním seknout, resp. vykašlat se na dnešní hry, aby nesputil ani tohle, ne?
Ony tieto hry postavené na Unity-engine potrebujú aj výkonný hardvérek. Ja už som z každoročného upgradovania kvôli hrám dávno vyrástol, nikam sa neponáhľam a hádam, že u mnohých veteránov to bude podobné. ^^
@Matthew.J (04.12.2014 16:08): Ked tam mas napisane World Wide tak ano. Celkovo je kinguin najlepsia stranka na najlacnejsie nove hry. Ale aj tie starsie su tam obcas za velmi dobre ceny :)

Nakupil som tam uz nejakych 20 hier a prisli mi stale behom par sekund a nikdy s nicim nebol problem. Vsimaj si hodnotenie obchodu a znacku world wide.
Je to super, jen mi to přemazalo savy do jednoho... což mě kapánek zastavilo. :/

Ale roleplay mega Super.
Tak jste právě tuhle hru získal přes náhodný steam klíč za 59Kč... Koukám to za to stálo. :)
Nikdy jsem o téhle hře neslyšel, ale vypadá to zajímavě!
Ok, dvanáct hodin pryč, finišuji Hispaniolu a pomaličku se chystám do Mexika a pořád paráda.
Zatím dvě hodinky zamnou a zatím se mi to velmi líbí, byť jsem opravdu stále na začátku
Taky cekam! Prave jsem zjistil, ze jsem bez penez rodina mi dluzi pritelkyne mi dluzi kamaradi mi dluzi .. Jsem to mel dat na uroky :D

Zalozíme nejaky fond a pak ho vytunelujem :P