@veselykralicek (01.12.2022 09:49): Sbírají se pytlíky peněz (kterými vylepšuješ gear) a různé dokumenty loru, což i díky češtině je velmi fajn. Pokud rád děláš achievementy, tak je většina zamčená za nějaké čvachtavé úkoly, takže není (kromě penízků a speciálních truhel) nutné všechno sbírat na jejich odemčení.
Dohráno podruhé a i přesto, že jsem nedostal achievement za dokončení hry na nejtěžší obtížnost , protože jsem ji zvyšoval v průběhu první mise, zvyšuji hodnocení. Oproti třetímu Shadow Warriorovi z toho cítím to, že se to povedlo dotáhnout do stavu, ve kterým to chtít měli. Nástřel světa je super, samotná akce zábavná jako prase a díky balancu jsem neměl potřebu si říct "potřebuju víc zbraní nebo nepřátel".

Kontextuální interakce při lezení apod. Jesse vykoná hned a skoro okamžitě. Sem tam se mi stal nějaký bug, ale aspoň to jede jakž takž bez problémů. Zamrzí nemožnost se v úrovni vrátit v dosažení nějakého bodu, ale NG+ případně možnost znovu si zahrát dohranou misi to malinkato kompenzuje. Hlavně to celý nepůsobí jako levný čtyři hodiny dlouhý knock off druhýho Dooma. Doufám, že se Hogům povede rozjet novou IP a za dva roky bude pokračování.
SkillUp nadšen. Z tria Trek to Yomi, Shadow Warrior 3 a Evil West je tenhle western asi nejlepší. Každopádně, prasáci byli tenhle rok velmi busy :)