Escape the Loop

Představte si, že by váš život od tohoto okamžiku trval jen následujících pět minut. Co uděláte? Zavoláte přátelům, vyjdete na ulici a prohodíte pár vět se sousedy nebo si sednete a budete se jen koukat? Je jedno, co uděláte, po pěti minutách se čas vrátí na začátek, všechno se resetuje a před vámi je opět pouhých pět minut času. Jediné, co vám zůstává, jsou vaše vzpomínky.

3D epizodická adventura v otevřeném světě, v níž se coby Amelie ocitnete uvězněni v neustále se opakující časové smyčce trvající pouhých pět minut. Při každém návratu do výchozího časového bodu si s sebou vezmete pouze svoji paměť a v ní uložené vzpomínky. S jejich pomocí a aktivním ovlivňováním okolního světa můžete najít konec smyčky a spásný únik do normálního světa. Pro zvýšení opakovatelnosti hraní však žádná smyčka není totožná, jako ta předchozí, mohou se měnit lidé, scenérie a dokonce i celé lokace a nakonec i samotné zakončení celé hry.

@jazz1 (30.03.2020 12:11): Taky jsem to nedávno koumal, ale to zpracování mi příjde silně amatérské. Obávám se, že to bude blbina co mohla být klidně freeware, ale jsme v době, kdy jde na steamu zpeněžit všechno no... Snad se pletu.