Divny, ze Duna ted tak dlouho spi. Uz by si prece zaslouzila nejakou hru z tohoto sveta. I jiny zanr nez strategie. Takovy RPG se vylozene nabizi. Asi se nikomu nechteji platit autorsky prava, ktery budou pekne mastny. Ale vsadim boty, ze poradnej propracovanej projekt s pribehem by na kickstarteru vzbudil urcite velkou pozornost. Nedej boze kdyby se toho chytil nejakej duveryhodnej matador.

Film podle scenare Jodorovskeho by byl asi uplne to nejlepsi- no snad se doziju.
Kdo toto jeste nevidel a je fanouskem Duny tak sup sup, budete valit bulvy. Alejandro umi strhnout a dozvite se paradni storky a hlavne jak obrovskej vliv mel nikdy nerealizovanej scenar na nejslavnejsi kultovni filmy- vetrelec a tak. Titulky v cz jsou uz taky. http://www.csfd.cz/film/312948-jodorowsky-s-dune/
Tulareanus (13.12.2011 15:54:32): A ja som si myslel, že v tej hre je naozaj poručík Worf.

Všetci: Ospravedlňte mojú kultúrnu neznalosť.
Přebráno ze sigil.cz (nechce se mi psát to stejné znovu):
Já jsem odehrál asi sedm misí. Opravdu jsem se snažil, ale nuda to byla šílená. Jednotky vypadají jak krabice od mléka chodící kolem ještě větších krabic (budovy). Mechové pak v poušti nemají co dělat, jelikož by se do ní leda tak zabořili.
Mise odehrávající se v noci jsou nasvícené nějakým růžovo-fialovým světlem, podle čehož vypadá i celý povrch. Výrobci jsou natolik odtržení od reality, že už ani neví, jak vypadá tma.
Je sice pěkné, že jednotky svítí v noci, ale nemusely by se řídit naším novým silničním zákonem a svítit i během dne.
Caladan, planeta deštných pralesů, je zde celá pokryta anglickým trávníkem.

Jediná dobrá věc je tak na tom poručík Worf. :)

P.S. Jo ten červ vlastně taky šel. :)
V Emperor: BFD sa mi páčil akurát Šaj-hulúd, inak som bol 3D prostredím sklamaný a pripadalo mi akési monotónne.
"Dune 2000 fiasko, ktore sa snazilo vykradnut prvy Red Alert" WUT?:O Tu asi nik nepočul o tom, že to bol remake a ani o tom, že to robili vývojári prvého Red alerta...