Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

< >
@RadaRD (komentář): taky jsem kdysi rozehral, jeste sem si k tomu poustel dead can dance, nemel jsem zvukovku a hral jsem to bez zvuku, ale rad se k ni vracim, za mne 100 procent!
Tuhle hru dohrát bylo docela záhul, přiznám se že jsem to hrál ještě v době kdy jsem z příběhu byl schopnej rozumět tak pětinu, Pamatuju si neustálý utíkání od medvědů až do slavného získání "plamenometu" co konečně ty potvory bez problému zabíjel:D Jinak skvělá a neopakovatelná hra, jejíž pokračování jsem marně sháněl:/
Dík za hodnocení, kluci.

Diskety byly peklo - chválabohu za USB a za flashky or přenosný pevný disky - jsem rád, že jsem se něčeho takovýho dočkal :D

Souhlasím s Garretem - média jdou do kytek. Ještě pořád nevím, co s těma DVD a CD, co mám ve skříni, když by na to stačilo pár 1TB disků... jde o tu práci to probrat a překopírovat (jestli by to vůbec ještě šlo ;)
Ještě si pamatuju jak v době Velkého disketového pirátění si ode mě kamarád nahrával Magic Carpet, který byl na 13 disket a já mu dal jenom 12. Pak ode mě asi dva dny somroval tu poslední.
Dneska bych se na nějaký pirátění vykašlal, hlavně na disketách...
Balíček 10 kusů stál snad 150,-, což byly pro mě neskutečné peníze. Když už diskety nebyly potřeba, mi matka donesla z práce celé pudlo disket asi o 50ti kusech. Všechny jsem je vyhodil, stejně jako před nedávnem jsem vyházel všechny DVD a ještě před tím všechny CD. Prostě média umírají... ale stejně to byla fajn doba :-)

Sorry za OT.
Heh, doba, kdy jsem disketu kupoval za desítky korun ... dneska skoro neuvěřitelné :)
Taky mě to dostalo. Dobu disket ti dnešní mladí ani nemůžou pochopit
RadaRD: jen za tu story s disketama si to + zasloužíš ;-) vím naprosto přesně, o čem mluvíš.