Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

East India Company: Privateer

27.10.2009
40
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
rozšíření
Multiplayer
ano

East India Company se vrací s datadiskem Privateer, který nabízí hlavně rozpracování námořních bitev, které byly jedny z nejvydařenějších složek v první hře. Připravte se tedy na zábavné manévrovací bitvy.

V datadisku se ujmete role soukromníka, kterého si najímají obchodní společnosti, aby pro ně vykonával špinavou práci a ohrožoval konkurenci. Jednotlivé mise s úkoly jsou tentokrát mnohem důležitější, slouží jako významný zdroj příjmů a rovněž mají vliv na diplomatické vztahy s evropskými státy.

Mise jsou rozdělené na dvě kategorie - merchant a privateer. Jak už z názvů vyplývá, v merchant misích vás čeká cestování mezi přístavy obchodních společností a dopravování zcizeného zboží, nově se objevují tajné infiltrace. Ve druhé kategorii vás čeká volné cestování napříč oceánem a přepady ostatních lodí.

Herní systém se oproti prvnímu dílu zjednodušil a datadisk se spíše zaměřil na bojovou stránku hry, neočekávejte tedy novinky v oblasti diplomacie nebo obchodování. Novinky jsou spíše kosmetického rázu, můžete očekávat nové skilly, dobývání pevností, převážení významných osob nebo multiplayerové módy a drobné změny v bojovém systému.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.