Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

< >
Když jsem to hrál jako malý na Mega Dříve, tak mi to přišlo také dost těžké, ale o několik let později na PC mi to naopak přišlo celkem lehké. Rozehrál jsem to asi 5x a vždy dohrál.
U závěrečného bosse jsou kousek ty dva mega paprsky. Jak je získáte, tak s ním (ní) je dost rychle hotovo.
@90210 (16.03.2019 08:26): Taky to mám rád, ono tyhle hopsačky jsou takovým odreagováním, teda měly by být. Jenže když se to u toho vztekám a nějakou pasáž opakuju xkrát, tak mě to pak už zas tak neba. Ten finální boss tam byly dva problémy - doskočit na plošinku, která kolem něj (ní) obíhá, protože v okamžiku kdy ji vidíš, tak už na ni nedoskočíš a člověk musí skákat naslepo. Kupodivu ve videu na youtube s tím není problém, takže spíše něco s rozlíšením. A když se to povede, tak je potřeba mít dost nábojů, když ti dojdou, tak si v háji.
@90210 (26.04.2015 14:27): Pro me byla dvojka teda zklamanim. Level design tentokrat pusobil dost zmatene a nezazivne. Mezilevely, co se tyce zabavnosti, tak s prvnim dilem se nedaly vubec srovnavat. Dvojka byla ve vsech smerech za jednickou.
Dvojka mi prisla jako uplne to samy a 3D vypada extremne hnusne, coz videli vsichni krome dobovych recenzentu a nikdo ji nehral. Skoda, byla to slibne rozjeta serie, plna skvelych originalnich napadu.
nezapomenutelné frustrující pasáže s ponorkama
Díky EJ vím, co znamenali ty odkazy v milovaném MDKčku :D
Hm, na odpaľovanie superzbraní bolo tuším samostatné tlačítko. Nie sú to paprsky, ale výbušné raketle, tiež som si ich šetril na bosáka. :)
Teda mám defaultně nastavený cyklování zbraní na "tab", ale to nefunguje... rád bych si šetřil ten mega paprsek na bosse, ale tak mám asi smůlu.
Tahle čupr plošinovka byla portována i na nintendi NES, tehdy pro mě nadčasová grafika :-) Jedna z těch super her na NES. Už ani nevím, kam jsem se dostal ale v paměti mám Měsíc a ani už nevím proč, asi na něm bylo nějaké kolo...Měl bych to zas oprášit
Hehe, tiež si to pamätám ešte zo SEGA konzoly. Tú sme si s bráchom požičiavali od suseda za 100 korún na týždeň, vždy keď dostal od rodičov zákaz hrania kvôli známkam v škole.
4Walome - Tak bez do toho, kdyz jsi to nehral.;0)

Jsem to uz kdysi dohral v SEGA verzi, na GOGu bych spis uvital prvniho Raymana.