Kupil som to za 1.99, tak snad to bude stat aspon za priemernu zabavu. Povodny DL sice nebol tiez nic extra, ale na chvilu ma zabavil. Ale teraz to aj tak hrat nebudem.
@Zero (03.04.2014 00:38): Bohužel není.

Bradleymu jsem hodně fandil (už kvůli Wizardry VII: Crusaders of the Dark Savant a Wizards & Warriors), dohrál původní Dungeon Lords (s patchem 1.3), koupil za těžké háky Collector's Edition (aby u nás následně vyšla za 299,- to je život :-)) ) a nakonec prubnul (a koupil v rámci Score 241) MMXII verzi.

Člověk by řekl, že po letech vývoje to bude vypulírovaná záležitost (už kvůli tomu, že kvůli vydání MMXII verze skončil vývoj dvojky). A ono tak docela ne, některé aspekty jsou dokonce horší než dříve (jmenovitě grafika), občas autoři spravují co nebylo rozbité (GUI) a hra navíc obsahuje bugy, které v původní verzi vůbec neexistovaly.
To by mohlo být zajímavé. Svého času jsem četl ve Score nebo Levelu recenzi na originál, a ta byla celkem pozitivní. Takže pokud je tohle pořádně doladěné...