Někdy nechápu, proč podobné hry se objevují na Steamu....Tohle je přece jasnej kandidát na G(starou) O(dobrou) G(hru)!! :)) Pochybuju, že se na steamu najde větší než malinkaté množství kupců.
Jedno z tych RPG, ktore ma prestali bavit a nedohral som ich :) A to som hral jak PC verziu, tak SNES (a originalku mam doma Atari ST - zatial :))
Ja sa zatial Goldboxu uspesne vyhybam ako upir cesnaku.... ale ten Pool of R snad niekedy musim skusit, asi jediny GoldB co ako tak planujem... a to hlavne preto ze ked som mal C64 tak som tu hru straaaasne chcel ale nikdy som ju nezohnal. Ovsem potom v PC dobe uz ma odradzuje interface Goldbox enginu ktory je velmi nepohodlny.

Ale tento Drakkhen prakticky vobec nepoznam ale ako pozeram na tie screeny z CRPG tak sa mi to celkom paci.
@Phoenix (06.01.2013 12:18): Prvni dojmy byly hodne zajimave, az jsem si rikal, ze tuhle hru jsem nemel opomijet, ale ted uz vim, ze ji vynecham :) Ted konecne rozjel Curse of Azure Bounds a na tu mam brzy policeno po dohrani PoR.