Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Pushover

Push-Over

76
38 hodnocení Platformy
Žánr:
logická > nezařazeno *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
1992 PCSNESAmigaAtari STArcade
Vývojáři:
Red Rat Software
Klasická logická hra z roku 1992 od společnosti Red Rat Software vydaná s Ocean Software a sponzorovaná britskými brambůrky Quavers. Právě tyto brambůrky hrají v příběhu důležitou roli. Maskot firmy, pes "Colin Curly", je upustí do velkého mraveniště. A tak přichází na scénu mravenec G.I.Ant, který se pro psa pokusí brambůrky najít.

Principem hry není nic jiného než domino. Musíte shodit všechny dominové kostky tak, aby ukončovací kostička spadla jako poslední a otevřela dveře do dalšího levelu. Není to samozřejmě tak snadné, jak to vypadá, každá komnata se skládá z mnoha plošin často spojenými žebříky a dominových kostek je několik druhů rozdělených podle barev, které značí jejich vlastnost. Mravenec může s kostkami různě manipulovat, hráč si však musí dávat pozor na pády z velké výšky či mimo obrazovku, což znamená smrt. Každou komnatu musíte navíc vyřešit v určitém čase. Hra obsahuje 100 úrovní.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 65
Logickým hrám som akosi nikdy nedošiel na chuť. Túto chuť mi zničila hlavne hra Soko-Ban, vďaka ktorej som ich znenávidel. Napravila to až hra Pushover, vďaka ktorej jedinečnosti, grafike a zvukovému doprovodu som si znova tieto hry zamiloval. Osobne odporúčam aj v dnešnej dobe, si po večeroch zahrať!

Pro: grafika, nápaditosť

Proti: časom prílišná jednotvárnosť

+3