@M.a.t.t. (16.05.2018 19:55): jo, však jsem psal že z tohoto hlediska to beru ;). Jen mi přijde hloupé že se mnou stále byl ochoten vraždit několik hodin své compatrioty a zradit až v poslední chvilce :)
@Paul (15.05.2018 15:06): Ne. Protože tím, že je tam nechá umřít, se silněji přikloní zpět ke Qun, tzn. bude poslouchat, protože je zase kolečkem ve velkém Qun stroji. Kdežto když nechá potopit loď, je z něj... apostata. Tal Vashoth. Už není jedno s Qun, ale je jedinec, Iron Bull. Takže na rozkaz nasrat.
To se mi mimochodem na Inkvizici strašně líbí. Jak se 'greater good' může časem ukázat jako 'greater shit'.
Zbytečně moc trash mob soubojů, ale jinak lepší než původní hra :) Absence fetch questů tomu prospěla, mělo to tah na branku a moc pěknej závěr. Jen ten Bull a jeho zrada byl trochu lacinej. (bojuje celou dobu se mnou proti svým společníkům a až po pár hodinách jejich zabíjení si to rozmyslí? A škoda že s ním nebyl po souboji žádnej dialog, jen tam chudák ležel..)
Parádní soundtrack. A škoda že tam byl Solas jen na konci, baví mě.
S tou závěrečnou lokací si vyhráli.
Po druhém dohrání, tentokrát na Hard obtížnost, zvyšuji hodnocení o 5%. Ta závěrečná sekvence je fakt boží maso. A ta hudba... :)
Nějaká šance, že to do blízkého budoucna zlevní ? Původní hru jsem nedávno pořídil za 185 Kč, proto se mi nechce už z principu platit 2x víc za nějakých 5 hodin hrací doby navíc, i když se jedná o plnohodnotnější ukončení příběhu :)
@Arcee (29.10.2015 17:04): Hádám, že použiješ Dragon age Keep. Zatím co mezi prvním a druhým dílem stačilo mít save s předešlé hry (a podle mě to tak bylo lepší), tak pro trojku už vytvořili stránku, kde se ti zaznamenávají veškerá důležitá rozhodnutí napříč všemi hrami.
Hm.. nechápu to. Na konci se nevytvořil žádný save. Jak potom dám další hře sakra vedět, co jsem na konci zvolil?
@SilentWolf (12.09.2015 22:44): Oj, omluv za opaždenou reakci. Nějak jsem si zapoměl zaškrznout "sledování". Pokud chceš znát obsah DLCčka "zahraj" jsi ho na YouTube.
je toho opravdu dost, celé lore okolo elfů a Solase AKA Dread Wolfa AKA Fen'Harel se dost rozjelo a docela i zamotalo. Mark inkvizitora (zelená ruka) je vázaná na elfí magii, protože rifty (díry v nebi) byli vyvolán efským artefaktem, který Solas předal Corypheusovi, aby oživil elfské bohy a dodal opet nesmrtelnost své rase, kterou v minulosti zmrzačil (elfové jsou v DA ekvivalent cikánů dalo by se říct). Ke konci Solas vysál duši z Mythal/Flemeth, která před tím vysála duši arcidémona ze syna Morrigan. Tím Solas/Fen'Harel opět nabral sílu boha, kterou dlouhým spánkem ztratil.

V ZÁKLADĚ Solas chce zničit svět a navrátit slávu elfům, ke konci míš závěrečné rozhodnutí, co se s inkvizicí stane rozpadne/bude pracovat pod jménem Divine. A mimochodem inkvizitor přijde o ruku. Pak je tam něco o tom, že reálný svět a fade byli v minulosti jedn svět, přítomnost se pomalu spojuje s minulostí a budoucností a tak :D
Mrkni na nějaká walkthrough videa, protože bych toho musel vypsat hodně. Díky.
@pajmič (komentář): Nešlo by do Spoileru napsat kompletní děj toho DLC ? Já neměl sil DA:I dohrát. A nikdy se od toho už pouštět nechci. Ale malinko mě ten svět zajímá. A pokud je tento DLC bomba, tak bych aspoň vzdáleně rád věděl o co tam šlo. :D Byl bych velice zavázán.

Nebo kdokoliv jiný kdo to dohrál může..