Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Dragon Age II

70

Zajímavosti

Vývoj

Příběh

Jeden příběh z minulosti Cassandry Pentaghast odhaluje animovaný film Dragon Age: Dawn of the Seeker. V něm krvaví mágové usilují o chycení dívky schopné ovládat draky, svhrnout jimi Oltář a nastolit celosvětovou vládu mágů.

Easter eggy

Lord of the Rings Easter eggs:
Po boji Varric (trpaslík) někdy vykřikne: "That's three for me, how many you got Hawk?" - odkaz z Pána prstenů, když Gimli (také trpaslík) a Legolas se předháněli ve skóre, kolik nepřátel porazili. Sarkastický Hawke bude podobně reagovat a komentovat skóre jako Legolas.


Star Wars Easter eggs:
Když v hospodě nazvané Hanged Man promluvíte s Aveline, bude říkat "A hive of scum and villainy, every city needs the outlet." Výraz 'hive of scum and villainy' používal Obi-Wan Kenobi k okomentování přístavu Mos Eisley ve filmu Star Wars: Nová Naděje.

Ostatní

Pokud se vám doma válí hra na cd, k hraní je potřeba ji nainstalovat a poté cd key aktivovat přes Origin - stáhnou se potřebné updaty a ochrany a teprve poté je možné hru hrát.