Dracula: Love Kills

09.06.2011

Královna upírů se vrací a je odhodlaná zničit svět. Hrabě Drákula je stále oslabený ze svého posledního souboje s Van Helsingem v adventuře Dracula: Origin. A právě vy, v roli krvežíznivého hraběte, musíte spojit své síly s vaším úhlavním nepřítelem a pustit se do záchrany světa. Povede se jim překonat vzájemnou nenávist a zabránit plánům ďábelské královny?

Ve hře procházíte čtyřiceti hororově gotickými prostředími, ve kterých se nejčastěji odemyká hned několik scenérií najednou. Hledání předmětů a jejich následné používání je přiměřenou výzvou, která by neměla být obtížná ani pro začínající hráče. Hrou nás provází i příjemný počet miniher a klasické hidden object scénky. Pro pečlivé hráče tu jsou k dispozici achievementy, které se často vážou ke sbírání krevních zásob v průběhu hry (forma bonusů). Tyto krevní bonusy jsou často nezbytné k dalšímu postupu ve hře, neboť je jich třeba pro využití nejrůznějších upířích kouzel nebo nadpřirozených sil. Stejně tak ve hře nechybí ani bezbranné panny nebo útočící amazonky. Je jen na vás, zda je ušetříte nebo se stanete krutým a chladným služebníkem noci.