Nic proti, ale to tu budeme mit videa o vsech postavach? Vzdyt jich tam je urcite pres 100...
Takže jestli to dobře počítám je nás už pět: Já, Drolin, Psyx, Karasman, MIGtheDRAGON.

Takže, kdo mě ještě na Steamu nemáte v přátelích, tak si mě přidejte (viz. profil), ať můžu jednoduše rozeslat invity.
jestli sháníte soupeře na týmovou řežbu, tak klidně písněte 8-)
Já bych se taky přidal. Na jednu hru bych měl mít dneska večer čas. Hraju teprve chvíli, takže bych měl zapadnout :D
Hmm, zrovna dnes se mi to nehodi, prijdu domu tak ve 20:15 a budu mit asi jine starosti :) Ale hravam pravidelne mezi 7:30 - 9:00, kdyby se chtel nekdo pridat.
Jako naprostý noob se hlásím. Dneska večer jsem měl jít na nového Arnieho, ale padlo to, takže možná čas mít budu. Mikrák mám, ale můžu mluvit jen potichu, bo prcek bude už kolem osmé zařezávat.
Kdo by dal hru? Dejme tomu zítra kolem osmé? Nejradši bych, kdyby se tu našla ještě čtyřka noobů, jako jsem já. Už mě sere, jak hraju furt s cizíma na pubu, kde nikdo není schopný jakékoliv koordinace.
Kdyby někoho otravovalo větší množství pozvánek na Steamu (mně se jich sešlo už i 15), nebo naopak po hře hrozně toužil, možná se vám bude hodit : Dota 2 Dispenser Bot. (Pardon, pokud se tu už objevilo.)
@SíDžej (31.01.2013 15:05): Jo, ukliknuti na miminapu se mi stava imrvere. V tomhle maj radianti kapanek navyhodu. Jinac je to vsecko o zvyku. Prvnich nekolik desitek her jsem taky mel s temahle vecma problem, ted uz je to docela v cajku.
Jediny, co me sere stale jsou barvicky misto ikonek hrdinu. Dycky tezko hledam kdo je kde. A navic jsou nektery ty barvy aj trochu podobny.
Tak to je myslím hlavně o zvyku, já když pustím lolko, taky se v tom nevyznám, a pokud tam dojde na nějaký hromadný boj, absolutně nevím kde jsem :-/
Jako celkem zkušený lolkař jsem to včera poprvé zkusil a nadával jsem jak ****. Nevadí mi že neznám ability ani jednoho hrdiny, jejich role atd., neznám mapu, způsob pohybu po ní, žádné itemy ani jiné mechanizmy. Ale naprosto useless minimapa, na kterou sice nejsem zvyklý, ale troufám si tvrdit, že je nepřehledná a často kvůli tomu, že na ní nezahlídnu včas gankujícího nepřítele zkapu. A celkový HUD a nepřehlednost jednotek mě taky hodně srali. Dost často se mi stalo, že jsem zdrhal od nepřítele směrem dolů, a jak jsem si myší posouval zorné pole, tak jsem se uklikl do mapy a hrdina se obrátil a šel nepříteli vstříc. Dá se nějak efektivně pohybovat zorným polem, anichž by musel opustit myš nebo qwer zónu?
@Karasman (17.01.2013 20:15): Tohle už dle mého dávno není beta. Jestli se na ty gifty podíváš pořádně, tak to jsou gifty plných her. Podle mě se jen Valve rozhodlo k trochu odlišnému uvolnění hry, aby nárazově neměli přehlcené servery. Prostě síť rozšiřovali postupně dle pozvánek, které rozeslali.
Mám už 11 pozvánek a myslím, že u ostatních hráčů to nebude jiný. To už z toho rovnou můžou udělat public betu... :-)
Ale jo zlepší, já hraju sólo často a lidi jsou schopní (very high bracket). Jasně, že ne vždycky spolupracují tak jak bych chtěl já, ale chce to jenom zbytečně nenadávat a nehledat chyby jen v nich.
Od vánoc pařím a poměrně mě překvapila jak rychle si mě hra získala. Myslel jsem si že mě nikdy takovejhle typ hry nebude bavit. Tak rychlej nárůst nahranejch hodin pamatuju posledně u M&B: Warband. Jediný co kazí občas zážitek ze hry sou totální noobové a lamy ale to se snad s postupním zvyšováním úrovní zlepší.
Lidi máte někdo zkušenosti s tvorbou itemů? Mám trochu problém s programem Studio compiler
@Nons3nse (16.01.2013 21:15): A zítra budeš hrát s kolumbijcem který bude hrát 100x hůř než jiný rusák.

Seriously, to nadávání na národnosti je děs. Jak tady tak v LoLku (tam taky vedou rusové, a ještě navíc poláci). Prostě jich to hraje velký podíl a tak je velká pravděpodobnost že je potkáte. A u těch dobrých co komunikují anglicky nepoznáte, jakou mají národnost, takže si každý myslí, že ze státu x jsou jen lamy.
Ja mám vždy šťastie na tých zlých Rusov :D
Ale už vynechávam EU severy tak je to v poho

Včera som hral z niekým z južnej Ameriky (Brazília, Argentína?) No proste kecali španielsky :D
Ale hrali 100x lepšie ako niektorý rusáci
@Longin (16.01.2013 16:47): Uprimne, v casech, ve kterych hraju ja, docela jo :)

Jinak teda Rusove hraji jako vsichni ostatni. Nekteri velmi dobre, nekteri naprosto ostresne (a to jsem dle statistik naprosto pumerny hrac, takze v ocich tech dobrych urcite taky hraju otresne).
No, s těma rusákama mám problém taky. A ne kvulivá tomu, že by hráli blbě. Potkal jsem rusáky dobrý i špatný a sám nejsem bůhviečo. Sere mě, že se většina z nich absolutně odmítá bavit angliky a akorát neustále spamují chat azbukou. Ještě lepší je, když jim chat nestačí a používají hlasovou komunikaci. Když tam ňákej rusák huláká nadávky a v pozadí mu hraje ta jejich otřesná pop dechovka, tak to rozhodně umocňuje zážitek ze hry. A bohužel se něco takového stává tak v 8 z 10 her.
Jezus co je s tím hodnocením, to se tu na nás domluvili hateři nebo co?
tak když si tryhard vezme něco na mid, další tryhard s furionem/naixem jde afk farmit 30 minut do lesa, kámoši jdou na lehkou lajnu a jemu necháte solo těžkou, tak se nedivím 8-)
Od teraz už nehrám na EU serveroch! Dôvod? Rusy...
To nieje možné, že skoro pri každej hre tam sú 2ja či 3ja rusy...

Fakt už ma to nasralo
Nemá někdo dva frostivus klíče a nechtěl by za ně hru Nexuiz? :D