Ten přišel do jednička až po tom co jsem přešel na dvojku, no jsem na něj zvědavý.
@SavageCZ (12.12.2012 23:28): Chtěl jsem napsat, že si to klidně přidám do sbírky, když nevíš co s tím, ale koukám že to tam mám - sice nevím jak se to tam vzalo, ale je to tam :D Takže aspoň dík za info :D
Mám tady 5 kopií kdyby někdo měl zájem. Nevěřím sice, že ještě někdo nemá, ale ....
Nechápu hatery co tomu mohli dát 20% ... pověsit za koule do průvanu ...
Měl jsem jich 10, zbývá 7, ale myslím že tady už se nikdo nezbaví ani jednoho :-D
Mám 8 steam giftů...
Kdo má zájem, tak nějaká rozumná výměna by přišla vhod ;).
Jo tak mohli by jsme se dohodnout na těch rukavicích, mrkni ke mně co mám a kdyžtak pak napiš sem, jdu teď pryč.

Garione a co ten náš bussiness? Jak jsi na tom? :D
to je, když jeden z týmu začne umět hrát proti nějaký bukvovině, kterou pořád masujou
Neni tu někdo z vás, koho nezajímají itemy a mohl by mi je za nějaký úplatek podsouvat? :D
Stalo sa aj vám, že nafeedený sniper, ktorý dokáže dať celý tím hrá sám za seba?
Síce skóre 21:0 ale ani jeden push, ani jeden team fight... proste si hrá svoju vlastnú hru
ale na stream je prý horší :D
ty jsi psal něco o tom že pasta neni potřeba, ona už u těch boxových chladičů je na nich natřená, že?
chlape mě už pomalu dva roky stíhá ten můj a neplánuju měnit :D
dva roky jí vydrží určitě, pak to kdyžtak vymění, ona hraje jen tu dotu
6 jader nevyužiješ ale 4 už jo, pustí si k tomu hudbu a facebook :D
Tak proč si to neposkládá sama? 6 jádro je ti k ničemu i když budeš streamovat. 6 jader nevyužiješ v žádné hře.
2 jádro s HT (+2 virtuální jádra) bude dost výkonný pro její potřeby, a tobě stále uniká to, že až ji ten procesor nebude stíhat, a brzo nebude - bude muset vyměnit i desku.
funguje, ne? :D
to že na ni už nebudou žádné updaty mně netrápí a myslím že ji už vůbec ne :D
jo, FX-6300 se prý vyrovnají nějaké I3, nechápu jak se 6ti jádru vyrovná 2 jádro ale ok
no i tak jsou ale prý ty i3 horší na ten stream a tady jde hlavně o něj...
já nestojím o to aby pak byla sklamaná a na mně naštvaná, že jsem jí to špatně poskládal
@Arcee (23.11.2012 17:24): Ok, no, ale to si nezahraje ani s tím FX.
Když si koupí AM3+ základovku a AM3+ procesor, tak si nebude moct dokoupit jen procesor, ale celou základovku. Jestli koupí Intel 1155, tak bude moct třeba za rok dokoupit jen procesor, třeba I5-3350P.