@Marty McFly (11.08.2013 22:35): Mno v prázdném nedodělaném světě si připadat nebudeš to si piš. :D Hra je hotová enom probíhajů opravy bugů a nejaké to rozšiřování. Já jsem narazil enom na jeden bug, takže hrát sa to krásně dá. :-)
@Bodkin (07.08.2013 19:18): Tak jsem to nemyslel. Myslel jsem:
kdy, pokud vůbec někdy v dohledné době přestane vycházet nový concent a hra zůstane taková jaká je.

A nebo je to prostě rogue-like hra a jako takové hry se bude vyvíjet tak dlouho, jak to jen tvůrce a fanoušky bude bavit ?

Co tím sleduji ? Kdy je nejlepší chvíle začít hrát, kdy hra má tolik concentu, že si nebudu připadat jak v prázdném a nedodělaném světě bez smyslu a jestli takový Don't Starve náhodou už není ?
LoL 31 dní pak vnoci přišel nejaký ledový kyklop s parohama... jednů ranů zničil 4 moje kamenné zdi, dvěma ranama zabil prasátko a pak asi 3ma mňa. :D Tučňáci to ignorovali takže utěkat nepomohlo. Pořád žádní mroži. :D
@Matthew.J (13.07.2013 21:54): Vydržel jsem tak nějak podobně. Ale větším problémem než hlad nebo mráz se v zimě ukázali mroži ovládající umění foukačky.

Zastřelen mrožem. Tak jsem si svůj konec hry vážně nepředstavoval.
Tak zatím rekord 25 dní... Mosím sa příště připravit nejak na zimu abych nepošel hlady.
Don't Starve skoda ze u toho nejsou zadny achievementy ... Tak super hra a bez nich ..
Lol chtěl jsem si to na steamu kůpit se 40% slevů... když jsem šel zaplatit košík tak mně košík zmizel a teď je tam zrázu 20%. Nasrat!
Tak skvělej koncept a tak děsně infantilní provedení :/ to je děsná škoda.
Dívali ste včera preview na jaskyne? Vyzerá to celkom super. Nové prostredie, príšery...
Dosť sa na to teším :)
@FildasCZ (10.05.2013 19:01): nemáš zač, pak začneš farmařit a je to ok, a hlavně se kamaraď s prasaty ty jsou celkem užiteční i v boji. Já třeba nemám rád když je noc a přijde tam na tebe ten čokl, to je prostě strašně nefér. Nemůžeš dělat nic :DDD jen utíkat kolem ohně :D a the end :D

jo a když dáš jejich náčelníkovi nažrat tak ti vyplivne zlatý nuget :P :D Jinak doufám že hra se propracuje :), hlavně ještě více to pohádkové universum se mi fakt líbí, přidat pár vesnic zase něčeho roztomilého a udělat mezitím zápletku genocidní války a byl bych šťastnej jak blecha :D
@FildasCZ (08.05.2013 21:42): naučím tě na něj fušku, když jdeš kácet stromečky měj sebou semínka, páč když začneš kácet v blízkosti enta nasereš ho půjde po tobě jako terminátor, ale když začneš sázet stromečky tak ho zase uklidníš, jinak vypalování lesů byla celkem prdel(a nutnost páč jsem si dělal zásobu dřevěného uhlí)

Základ je najít zlato a šutr pak když už to máš najetý ve dvou dnech dokážeš postavit tábor a začít šířit prasečí rasu :D

@Nons3nse (02.05.2013 16:54): na toho ptáka pozor chodí jen kolem svého hnízda(to nikdy nevybírat :DDD) a v blízko oblastí šutru/zlata (tam jsem si rozdělal tábor mezi nimi prootže jsou to perfektní ochránci, napadají všechno :D)
@FildasCZ (02.05.2013 20:24): Tých som našťastie zatiaľ nestretol... Ale teraz som našiel dobrú lokalitu. Ostrov, na ktorý sa dá dostať iba cez "Worm Hole". Celých 6 dní som hľadal kamene, aby som mohol postaviť ohnisko :-D
@Nons3nse (02.05.2013 16:54): Horsi jsou enti :D seka sekas, jeden ze stromu je ent a pak te zacne honit ty mas prazdny zaludek a zdechens .A nejvic me serou ty rarasi, co ti corujou z truhel a jsou dost silny.Je treba je zahnat do rohu a umlatit je.
Je to dosť hardcore. Mal bol som v dni 17, ale náhodou som narazil na obrieho jedno okého vtáka ktorý ma zabil. Koniec...
Alebo teraz, pekne mám rozostavaný tábor, a zrazu prídu psi o zožerú ma

Treba byť pripravený na všetko :)
Jo ta hra vypada zajimave. Jen mi nesedi ta grafika a stylizace :) Mit to look jako Fallout to by bylo :D
@montana (22.04.2013 14:08): Parádní hra, ale já proste neunesl, kdyz jsem hral 4 hodky pak jsem chcipnul kvuli chujovine a musel jsem zacit od zacatku ..parkrat a uz jsem tu hru nemohl videt.
Pokad neco vzykoumas a umres tak zacnes uz s tim vyzkoumanym..
Noc je zakerna a nejvic me stvali ty typci, co kradli z tech tvych truhel a davali celkem perdy a nebo stromovous :( jsem sekal a sekal a najednou ozivnul a dal mi dve rany a konec a je pomerne rychlej ..
Hrál jsem to sice naposledy kolem vánoc (šlo pořídit si hru a mít přístup do bety). Od té doby jsem to jen párkrát zapnul, hra zatím prodělala spoustu změn a nakynula o množství nových funkcí. Ale už v té verzi, co jsem hrál toho bylo dost, jde o to jestli tě baví hry, kde si poctivě od píky vlastníma rukama buduješ impérium, objevuješ, jak co funguje, co ti bude k čemu dobrý, co je nebezpečný a pak se jednou rozhodneš zariskovat a .. no po "drobným" vyvztekání zatneš zuby a začneš budovat znovu :D