Taky mi ten seriál leží v hlavě. Velice matně si vybavuji, že tu něco takového vysílali. Podle disney.estranky.cz se tu Kačeří příběhy a Rychlá rota vysílali od roku 1991, Gumídci a Letohrátky 1992, Medvídek Pú 1993, Malá mořská víla 1994 a Detektiv Duck 1995. Možná jsme na to v té době už byli staří...
@Jumas (10.01.2023 15:13): O tom vím a souhlas, hrozný název. Hele dokonce jsem si zkoušel pustit jednu epizodu a nic, fakt si to vůbec nepamatuji. Možná mě to tenkrát nenadchlo nebo jsem to opravdu minul. Hra je každopádně povedená.
@jvempire (komentář): Předlohu si nepamatuješ možná proto, že se na ČT jmenovala Detektiv Duck. Kačer Kabrňák je příšerný název, který předpokládám vznikl až při novém vysílání. Něco jako Dva výtečníci vs. původně Dva poldové se Spencerem a Hillem. Já jsem každopádně seriál sledoval. Ne tak poctivě, jako Kačery, kteří byli nejlepší, ale asi jako Rychlou rotu, která byla na podobné úrovni.