Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Disgaea 2: Cursed Memories

Disgaea 2: Dark Hero Days, Disgaea 2 PC

90
1 hodnocení Platformy
Žánr:
strategie > tahová strategie *
RPG > nezařazeno
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
29.08.2006 PS2
08.09.2009 PSP
22.01.2013 PS3
30.01.2017 PC
Vývojáři:
Nippon Ichi Software
V nepřímém pokračování titulu Disgaea se tentokrát hlavním hrdinou stává Adell. Mladík, který jako jediný člověk ve svém světě nepodlehl kletbě mocného vládce Zenona. Prokletí sužující i jeho rodinu mění lidi v démony a postupně je připravuje o vzpomínky. Když se obyvatelé Adellova světa pokusí Zenona vyvolat pomocí kouzla, objeví se místo něj jeho dcera Rozalin. Adell tak nemá jinou možnost, než Zenona najít a zničit, což se ovšem nelíbí jeho dceři, která se pokusí udělat vše, co je v jejích silách, aby svého cíle nedosáhl.

Disgaea 2 přebírá většinu herních mechanik z prvního dílu, jedná se o isometrické tahové SRPG, jež však přidává několik nových systémů. Předně se jedná o Dark Court, kam jsou postavy občas přivolávány za své skutky (např. příliš vysoký level, častokrát střílí do vlastních řad nebo třeba v boji příliš často umírá), získávají odměny a také ovlivní, který z několika různých konců hráč uvidí.

Příběh hry je oddělen od svého předchůdce, objevuje se v něm z něj ale mnoho postav a některé je možné i rekrutovat do své armády. PC verze má veškerý obsah z původní PS2 verze (Disgaea 2: Cursed Memories) a rozšířeného PSP portu (Disgaea 2: Dark Hero Days). Přidává také tři úplně nové charaktery vydané dříve jen v Japonsku.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.