Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Disc Room

22.10.2020
07.06.2022
kompatibilní
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

What Kills You Makes You Stronger.

Za 69 let se na orbitu Jupiteru objeví mimozemský objekt ve tvaru disku. Skupina vědců se vydá záhadný objekt prozkoumat a vyjevit světu jeho tajemství. To badatelé v žlutém obleku ještě netuší, že se ocitnou uvnitř mezigalaktických jatek.

Hra se skládá z řady místností viděných z ptačí perspektivy. Jakmile do nich se svým průzkumníkem vstoupíte, spustí se obranné mechanismy v podobě pohybujících se cirkulárek, které, jak už to tak bývá, v případě kolize promění vašeho nebožáka v rudý flek. Váš úkol bude dostat se z místnosti východem ven splněním určitého úkolu. Klasické "vydrž naživu určitou dobu a pak se ti otevřou dveře" se střídá s místnostmi s logickými hádankami, místnostmi s disky vystřelující menší disky, oblasti ponořené ve tmě i arény s bossy. Někde musíte mezi kličkováním mezi disky sbírat organismy, jinde se nechat zabít od různých typů kotoučů. Spolu s náročnějšími patry se vaše postava učí nové dovednosti, takže se může naklonovat, dashovat mezi cirkulárkami či zpomalovat čas, což ji umožní přežít o něco déle. Vaše skóre si pak budete moct porovnat s online výsledkovými žebříčky.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.