@7c (23.11.2013 19:16): jj, Dino Crisis 2 je oproti jedničce značně odlišná. Zatímco jednička byla pokus o "Resident jinými prostředky", dvojka je akce. Žánrový posun mi připomíná sérii Parasite Eve, tam byly také oba díly dost odlišné.
@Drolin (23.11.2013 12:54): Jj, PS verze je lepší (a nabízí více možností na vylepšení grafiky přes emulátory a filtry).

DC2 beru jako akční arkádu, a v tomhle směru mě bavila hodně (řetězení komb, nákup různých zbraní).
@Marty34 (23.11.2013 11:38): Verze pro PS není špatná (respektive by měla být lepší), takže tady by problém být neměl.

@7c (23.11.2013 12:32): :)

No, nevím, zda za tebe nemluví dobré vzpomínky. V porovnání s podobným Martian Gothic, Alone IV, Dark Earth, RE atd. jde o to slabší. Pokud není primárně vyhledávána ta akce s desítky nepřátel v malých sektorech (plus častý backtracking).
@Drolin (17.02.2013 22:18): Pokud člověk nehraje hry kvůli "hratelnosti", tak se to možná pochopit dá (jakkoliv to nedává moc smysl :)

Existovat teď nějaký "remake" v "next gen" grafice, tak nejspíš koupím bez váhání.
Čekal jsem, že to bude akčněji pojaté, ale toto je hotová genocida ještěrů. Hraje se to však překvapivě dobře.
To když jsem byl poprvé v Brně v megami(xzone) tak to na mě taky zajímavě zapůsobilo, hned jsme si vpoměl na adventuru přítmí :D

btw: byl jsem se podívat v GAME ve velkým špalíčku a málem mi z toho jeblo. Minimální počet her, ceny katastrofa a ty jejich "výhodný" akce 2za.. mě taky nezaujaly
Takže to neznamená, že ta Pandora Tomorrow není skladem, oni ji jen v tom bordelu nemůžou už několik dní najít. :-D
Surtep je výborný obchod. Akorát trochu trpí jeho velmi rychlým růstem, kdy se z jednoho zapadlého prodejce v menším městě s jedním pidi krámkem stal jeden z největší malo/velko obchodů s hrami. Viz jejich prapodivný eshop a prodejna, která vypadá jako kdyby tam projel tank, krabice se vším možným jsou úplně všude (nevejdou se tam víc jak 3 zákazníci :D).
mám s tím dobré zkušenosti, rychlé dodání, výborné ceny a když jsem jim napsal mejla tak mi i poslali původní edici gears of war i když už běžně nebyla k sehnání.
Opravte někdo prosím to Dino Crysis 2 v popisu na Dino Crisis 2. Sám jsem na to moc línej.
Velice zábavná hra. Netušil jsem, že je i PC verze... Nicméně PSX běhá v emulátoru pohodově. Parádně vyvážená obtížnost, hrací doba a zábavnost.